Trust GXT 890 Türkçe Q yok mu?

Yok. Daha ucuz ama kaliteli istiyorsanız bu var:

Onun dışında alışmak zaman alabilir ama yine de alışırsınız diye düşünüyorum. Sipariş edip denemekte fayda var.

Son düzenleme:
Klavye Türkçe Q, yorumlardaki fotoğraflara bakarsan görebilirsin. Enter tuşu Türkçe Q diziliminde büyük ama bu klavyede küçük, Türkçe harfler baskı değil sanırım kazıma.
Bana niye kızgın attın :(. O klavye çok uzun ömürlü ve yazmak bayağı rahat diye tavsiye ettim.

Arkadaş "<>| " işaretlerinin Shift ile Z'nin arasında bulunmasını istiyor ki kod yazan biri nasıl alıştıysa öyle devam etmelidir. Sorunuzun cevabı bu klavye için yok maalesef.

Klavye Türkçe Q, yorumlardaki fotoğraflara bakarsan görebilirsin. Enter tuşu Türkçe Q diziliminde büyük ama bu klavyede küçük, Türkçe harfler baskı değil sanırım kazıma.

Evet sonradan fark ettim ama anlamadığım durum <> bu harfler normalde Shift tuşunun yanında oluyor, bu klavyede Shift uzun ve orada 1 harf yok bu durumda <> bu tuşların yerini de ö ve C'nin alacağını düşünürsek <> klavyede bu yok? :D.

Evet sonradan fark ettim ama anlamadığım durum <> bu harfler normalde Shift tuşunun yanında oluyor, bu klavyede Shift uzun ve orada 1 harf yok bu durumda <> bu tuşların yerini de ö ve C'nin alacağını düşünürsek <> klavyede bu yok? :D.
Türkçe versiyonunda var Z'nin yanında. Ben yok diye hatırlıyordum kusura bakmayın.

1602160282798.png

Yeni konular

Geri
Yukarı