Trust wallet depozito

Nowheretorun

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Binance platformunda kaldıraçlı işlem ile al sat yapıyorum ve bunu sinyal veren bir grup ile yapıyorum. Bu grupta 2 - 3 ay bulundum ve gayet güzel paralar kazandım. Grup sahipleri ile aram iyi ve güven konusunda sıkıntım hiç olmadı.

Geçtiğimiz gün daha önce yapmadıkları bir özel işlem olacağını söylediler. Bunun için özelden iletişime geçtik. Daha önce hiç trust wallet kullanmadım ve benden trust wallet indirmemi istediler. İndirdikten sonra zaten bir cüzdanım var seçeneğine tıklayıp ondan sonra bazı kelimeleri oraya yapıştırmamı istediler ve bi cüzdana giriş yaptım. Oraya belli bir miktar bnb attıktan sonra oradaki para gitti ve işleme girildi dendi bana.

İşlemin tahminen 2 saat süreceğini söylediler. 3 saat falan sürdükten sonra kazancınızı ekran görüntüsü atın dediler. Kazanç falan yok dedim. Ekran görüntüsü istediler ve depozitoyu karşılayacak bnb olmadığını ve belli bir miktar bnb atmamı söylediler. Ben o miktarı tamı tamına atabilmek adına , işlem ücretini de karşılayarak attım onlara sormadan. Attım ve kazanç gelmedi tekrar ekran görüntüsü istediler biraz beklettiler ve işlem ücretini hesaba katıp attığım için attığım bnb kazancın içine düştü dediler ve vergi hesaplamadan bnb dediler. Attım ve üst üste bnb attığın için 400 dolar değerinde eth atman lazim dediler. Benim de tüm güvenim kayboldu kaybettiğim miktar sıkıntı değil yerine koyarım ama trust wallet hiç kullanmadığım için size soruyorum. Ortada tam olarak ne dönüyor. Trust wallet da böyle bir depozito mantığı var mı ?

Arkadaşlar merhaba. Binance platformunda kaldıraçlı işlem ile al sat yapıyorum ve bunu sinyal veren bir grup ile yapıyorum. Bu grupta 2 - 3 ay bulundum ve gayet güzel paralar kazandım. Grup sahipleri ile aram iyi ve güven konusunda sıkıntım hiç olmadı.

Geçtiğimiz gün daha önce yapmadıkları bir özel işlem olacağını söylediler. Bunun için özelden iletişime geçtik. Daha önce hiç trust wallet kullanmadım ve benden trust wallet indirmemi istediler. İndirdikten sonra zaten bir cüzdanım var seçeneğine tıklayıp ondan sonra bazı kelimeleri oraya yapıştırmamı istediler ve bi cüzdana giriş yaptım. Oraya belli bir miktar bnb attıktan sonra oradaki para gitti ve işleme girildi dendi bana.

İşlemin tahminen 2 saat süreceğini söylediler. 3 saat falan sürdükten sonra kazancınızı ekran görüntüsü atın dediler. Kazanç falan yok dedim. Ekran görüntüsü istediler ve depozitoyu karşılayacak bnb olmadığını ve belli bir miktar bnb atmamı söylediler. Ben o miktarı tamı tamına atabilmek adına , işlem ücretini de karşılayarak attım onlara sormadan. Attım ve kazanç gelmedi tekrar ekran görüntüsü istediler biraz beklettiler ve işlem ücretini hesaba katıp attığım için attığım bnb kazancın içine düştü dediler ve vergi hesaplamadan bnb dediler. Attım ve üst üste bnb attığın için 400 dolar değerinde eth atman lazim dediler. Benim de tüm güvenim kayboldu kaybettiğim miktar sıkıntı değil yerine koyarım ama trust wallet hiç kullanmadığım için size soruyorum. Ortada tam olarak ne dönüyor. Trust wallet da böyle bir depozito mantığı var mı ?
Yok. Ağ ücretini ödemeniz yeterli oluyor kripto para yollarken TW'de. Sizi dolandırmaya çalışıyorlar.

Tam olarak ne dediğini anlayamadım arkadaşım ama seni kandırdıklarını kesin olarak söyleyebilirim geçmiş olsun.

Yok üst üste attın yok eth atman lazım yok öyle bir şey... Sana kendi cüzdanlarını atıp para yollattırmışlar yani o attığın bnbler bu arkadaşların cebine gitti bir de güven sorunum felan yok diyorsun ya Allah aşkına. 😄

Tam olarak ne dediğini anlayamadım arkadaşım ama seni kandırdıklarını kesin olarak söyleyebilirim geçmiş olsun.

Yok üst üste attın yok ETH atman lazım yok öyle bir şey... Sana kendi cüzdanlarını atıp para yollattırmışlar yani o attığın BNB'ler bu arkadaşların cebine gitti bir de güven sorunum falan yok diyorsun ya Allah aşkına. 😄

İlginç ya parayı da geri attılar yani. Dedim böyle böyle istemiyorum onlar da tamam dedi verdiler geri. Dolandıracak adam zaten alırdı parayı. Bunlar bizim bilmediğimiz nasıl bir işlem yapıyor TW üzerinden. Ya da acaba daha fazla para koparabilmek için güven operasyonu muydu bu? 😄. Neyse bir daha da girmem böyle işlere insanoğlu sonuçta güven olmaz 🙃.

Ya da acaba daha fazla para koparabilmek için güven operasyonu muydu bu? 😄
Bence öyle bir daha güvenmeyin. Sizden kayda değer bir para koparamadıkları için geri iade etmişler büyük ihtimalle.
Attım ve üst üste bnb attığın için 400 dolar değerinde eth atman lazim dediler.
Bak burada olayın rengi zaaten iyice belli oluyor.
Bunlar bizim bilmediğimiz nasıl bir işlem yapıyor TW üzerinden. Ya
TW üzerinden dapps denilen merkeziyetsiz borsalar var orada yeni çıkan pek bilinmeyen tokenleri alıp satabiliyorsunuz bunun dışında stake vb. gibi birçok çeşitli işlem yapabiliyorsunuz bir nevi soğuk cüzdan gibi birşey ama çok güvenli sayılmaz bağladığınız yere de dikkat etmek gerekiyor...

Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye bir tabir var. Bana bu tabiri icra ediyorlar gibi geldi. Temkinli olmakta fayda var. Anlayamadığım nokta onların adresine kendi hesabından kripto varlık gönderebilirsin. Neden direk kendi hesaplarına girmeni istediler orası garip.

Geri
Yukarı