Trust Ziva 21512 vs Everest SGM-X7 Pro vs Everest SGM-X7

Tw38

Hectopat
FPS oyunu (CS:GO, Zula, PB) oynayan bir oyuncuyum. Yaklaşık 5 yıldır 10 TL'lik bir mouse kullanıyordum maalesef kırıldı. Açıkçası yüksek bir bütçem yok, gösterişi de sevmem. Benim için farenin nasıl olduğu önemli değil aslında 5 lıralık mouse versen de oyunumu yine iyi oynarım. Artık ben de sizlere ayak uydurmaya çalışıyorum. Araştırdım araştırdım ve altta linki olan 3 fareyi buldum. Yanında da güzeller güzeli mousepad'ları hediye ediyolarmış. Bu üç üründen hangisini almalıyım? Gaming mouse'den anlayan ustalarım yardımcı olursa sevinirim.
Sadece bu üçü ustalar, Everest'lerin ikisi de aynı model olduğu için 2 tane mouse dedım. Pro farkı var onun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok önceleri kullandığım bir mouse'tu, fiyat/performans olarak da bu bütçede daha iyisini bulabileceğiniz sanmıyorum, everest'e göre daha elinize aldığınızda kalite farkını hissedeceksiniz. Ben bunu aldığımda arkadaşımda everesti almıştı ordan biliyorum
FRISBY GX7 PRO GAMING MAKRO MOUSE + MOUSE PAD

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı