TS 3 sunucusu

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün TS3 kullanmaya başladım. Ama sunucu bulamıyorum. 1 günlük sunucu gibi bir şey var onlarla idare ediyoruz.
Eğer sunucusu olan varsa paylaşabilir mi lütfen?
Bir de bu 1 günlük beleş sunucuların riski var mı? Virüs veya hacklenme riski. Yani bu sunucular bizim IP adresmizi görebilir mi? Veya bizim bilgisayarımıza bir şey indirtebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün TS3 kullanmaya başladım. Ama sunucu bulamıyorum. 1 günlük sunucu gibi bir şey var onlarla idare ediyoruz.
Eğer sunucusu olan varsa paylaşabilir mi lütfen?
Bir de bu 1 günlük beleş sunucuların riski var mı? Virüs veya hacklenme riski. Yani bu sunucular bizim IP adresmizi görebilir mi? Veya bizim bilgisayarımıza bir şey indirtebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.
Benim bildiğim sunucu yok, 1 günlükleri kullanıyorum bende ama hiç problem çıkmadı şimdiye kadar.

Knight online oynayan insanların nerdeyse hepsi ts3 kullanıyor ve knight da 100 bin tl lik hesapları olan insanlar var bi itemin değeri binlerce lira ediyo ve ts3 yüzünden karakterleri soyulan insanlar görmüştüm o yüzden o programa pek güvenmeyin discod kullanmanızı tavsiye ediyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı