TS Uzantılı Videolar Açılmıyor

morkuzgun

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikli olarak bu konuyla ilgili daha önce başlık açılmış fakat bana yardımcı olmadı ve sanırım tek parça olan dosyalar için açılmış bir konuydu. Yalan olmasın çok anlamadım yazılanları, o yüzden tekrardan açıyorum.
Eskiden kalma dünya atlası DVD'lerimi buldum ve tekrar izlemek için açmak istedim fakat VIDEO_TS. BUP, VIDEO_TS. IFO, VIDEO_TS. VOB olmak üzere üç farklı şekilde toplam 17 tane dosya olarak açıldı. Media Player ile teker teker açmayı denedim ama işe yarasaydı burada olmazdım. Sanırım bir iki program kullanmam gerekiyormuş ama ben bu programlardan pek anlamam. Nasıl çözebileceğimi bilen biri varsa açıklayarak bana anlatabilir mi?
Teşekkür ederim.

DVD'ye sağ tık yapıp GOM Player ile oynat dedim. Ortam dosyasını normal süreçte oynatamıyor diyor. Kodeke ihtiyaç duyuyormuş. Normal bir şekilde açılması gerekmiyor muydu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı