TT taahhüt bitmeden aboneliği kapattırıp başka operatöre geçilir mi?

Mikail Ebrinç

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 1200af
8gb ddr4 3000mhz ram
rx 560 4gb
Meslek
bilişim bölümü öğrencisi
Binamıza fiber geldi, fakat ben Türk Telekom istemiyorum Millenicom ya da TurkNet istiyorum ama taahhüt bitmesine 1 yıl var. Taahhüt bitmeden aboneliği kapattırıp başka operatöre geçebilir miyim?

Binamıza fiber geldi, fakat ben Türk Telekom istemiyorum Millenicom ya da TurkNet istiyorum ama taahhüt bitmesine 1 yıl var. Taahhüt bitmeden aboneliği kapattırıp başka operatöre geçebilir miyim?
Başka operatörden taahhüt cayma bedelini ödüyorlardı. Bi sorun bence müşteri hizmetlerine.

Normalde haklarınız doğrultusunda evet fes edebiliyorsunuz. Fakat Türkiye`deki sistem sağolsun neredeyse taahhüt yılınız kadar bekletiyor fes etmek için. Bende Türk Telekom`dan memnun değildim. VDSL` e geçtim 2 gündür bir sıkıntı yok. Siz fiber kullanacaksınız. Değerler bana belirtildiği gibi normal gelmekte. Tabii ki bu durum sizde değişebilir. Ben memnun olabilirim siz olmayabilirsiniz. Fakat dediğim gibi fes etme işlemleri ülkemizde uzun yorulmuş olacaksınız. Fiber kullanın derim.

Babam diyor Onlar gelecek kabloyu değiştirecek biz bir şey yapmayacağız. bende diyorum Video izledim şimdikini kapattırmamız lazım. ama dinlemiyor işte. :/

Geri
Yukarı