TT VoLTE etkinleştirilemiyor

Salih Efe Ergür

Hectopat
Cihazımda VoLTE desteği bulunuyor. Online İşlemler uygulamasında cihazım VoLTE desteği bulunmayan başka bir cihaz olarak görünüyor. VoLTE etkinleştirilemiyor. 5555'e mesaj atarak da, Online İşlemler içinden de. Çözümü olan var mı?

Yeni konu açmak yerine konuyu hortlatayim dedim. Aynı sorun bende de var. Online işlemlerden VoLTE ve Wi-Fi aramayı aktifleştirme istediğinde bulunuyorum olmuyor. Cihazım Redmi Note 8 Pro. IMEI GM Air'e ait olduğu için onu görüyor. Müşteri hizmetlerini aradım IMEI'den kaynaklı biz bir şey yapamayız diyor.

Sorum şu: VoLTE ve Wi-Fi araması destekli cihaza SIM kartımı takıp aktifleştirmek istediğim zaman sonra şu anki cihaza taksam, düzelir mi?

Hayır olmaz. Çünkü cihaz bilgilerinizi, cihazın özelliklerini IMEI numarasından alıyorlar. Yani IMEI hangi telefona ait ise o telefonun özellikleri önemli.

Yeni konu açmak yerine konuyu hortlatayim dedim. Aynı sorun bende de var. Online işlemlerden VoLTE ve Wi-Fi aramayı aktifleştirme istediğinde bulunuyorum olmuyor. Cihazım Redmi Note 8 Pro. IMEI GM Air'e ait olduğu için onu görüyor. Müşteri hizmetlerini aradım IMEI'den kaynaklı biz bir şey yapamayız diyor.

Sorum şu: VoLTE ve Wi-Fi araması destekli cihaza SIM kartımı takıp aktifleştirmek istediğim zaman sonra şu anki cihaza taksam, düzelir mi?
Ben bu şekilde aktifleştirdim. Çalışıyor.

Geri
Yukarı