TT'den başka ISS'ye nasıl geçilir?

dursunn

Decapat
Yer
malatya
Daha fazla  
TTNET kullanıyorum internet son zamanlarda çok kötü önceden sorun yoktu son 1 aydır internet iyice gitti 50 Mbps paket var 1 kere gördüğümü hatırlamıyorum. Hep 15 Mbps Valorant'ta 2000 ping sabit bazen sadece yavaş bir de geçen gün internet yurt dışına bağlandı dediler her şeyi resetlediler ondan sonra daha da beter bir hal aldı. 5 10 Mbps Valorant LoL hiçbir oyun girilmiyor ben bu interneti değiştirmek istesem hangisine geçebilirim pek bilgim yok. Turkcell için altyapı lazım galiba onun olduğunu nasıl anlarım? İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
deniyorum

Ekran görüntüsü 2022-08-13 092731.png

Superonline altyapı sorgulamak için: Fiber İnternet - Fiber Nerede? - TURKCELL SUPERONLINE
Bir de buradan sorgulama yapıp atın: İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş.

Bu nedir?

ADSL ve VDSL altyapınız mevcut Superonline ile de sorgulama yapın eğer Superonline kendine altyapısı var ise ona geçin yok ise Netspeed veya Millenicom'a bakın. Millenicom öneririm kendim kullanıyorum memnunum.

ADSL ve VDSL altyapınız mevcut Superonline ile de sorgulama yapın eğer Superonline kendine altyapısı var ise ona geçin yok ise Netspeed veya Millenicom'a bakın. Millenicom öneririm kendim kullanıyorum memnunum.

Tamam teşekkürler.

100 Mbps sınırsız paketine geçmek istesem geçebilirim değil mi şu an Millenicom'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı