TTNET 1.3 Mbps internet sorunu

SonVendetta

Kilopat
Yer
İstanbul
Selamlar herkese, uzun süreli TTNET kullanıcısıyım ve hep şikayet ediyorum ama bulunduğum yerde fiber internet için altyapı olmadığı için ADSL kullanmak zorundayım. AKK'yi geçtim ve zaten 6 mbps gelen internet 3 yerine 1,5'e düştü bunu yükseltmek için ne yapabilirim ya da bulunduğum yere fiber altyapısını nasıl taşıttırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar herkese, uzun süreli TTNET kullanıcısıyım ve hep şikayet ediyorum ama bulunduğum yerde fiber internet için altyapı olmadığı için ADSL kullanmak zorundayım. AKK'yi geçtim ve zaten 6 mbps gelen internet 3 yerine 1,5'e düştü bunu yükseltmek için ne yapabilirim ya da bulunduğum yere fiber altyapısını nasıl taşıttırabilirim?

Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu bildirebilirsin ancak AKK sınırı geçildiğinde hız zaten yerlerde sürünüyor. Bulunduğun noktaya sağlam altyapı kurulmasını istiyorsanda buradan bir istek formu doldurabilirsin;

İster Yaz > Bize Ulaşın > Destek > Bireysel > TTNET

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı