TTNET 1 aydır internet yok

Anladım. Allah sabır versin. Ben 1 gün dayanamıyorum 10 kere arıyorum. Sizin 1 aydır yokmuş.

Hocam çalışmak için şehir dışına çıkmıştım Superonline vardı taahhüt bitince 150TL fiyat çektiler ablam sadece Superonline ve TTNET'i biliyor gidip TTNET 2 yıl taahhüt yapmış bu gidişle eve kendime ayrı internet çekeceğim.

Hocam çalışmak için şehir dışına çıkmıştım Superonline vardı taahhüt bitince 150TL fiyat çektiler ablam sadece Superonline ve TTNET'i biliyor gidip TTNET 2 yıl taahhüt yapmış bu gidişle eve kendime ayrı internet çekeceğim.

TürkNet az iyi gibi millicom ise eee işte bence onları denesin ben 8 Mbps paket için 59,99 TL ödüyorum.

:) bizim burada altyapı yok. O yüzden bende o kafayla gidip Superbox bağlattım. İndirme hızından memnun kaldım ama ping hep 110-120 arasıydı. Ben de köyde kullansın diye amcama verip kurtuldum. Haa bir de şu an bağlı olan Türk Telekom internetimi dün kapattırmaya çalıştım Superonline bağlattırmak için 1048 TL cayma bedeli çektiler. Normalde taahhüdü bitmişti ama zeki telekomcular paket yenilendi diye tekrar taahhüt çekmişer 2 yıl. Hiçbir şey diyemedim.

Geri
Yukarı