Türk Telekom internet 1 aydır yok

Solomonn

Decapat
Yer
localhost:8080
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. 1 aydır Türk Telekom tarafından internet yok, DSL ışığı yanmıyor. Başka sorunu yaşayanlar var mı? Geçen Türk Telekom arabasının 2 tane yeşil direk taşıdığını gördüm (dün), sizce sorun nedir?

Selamlar. 1 aydır Türk Telekom tarafından internet yok, DSL ışığı yanmıyor. Başka sorunu yaşayanlar var mı? Geçen Türk Telekom arabasının 2 tane yeşil direk taşıdığını gördüm (dün), sizce sorun nedir?
Bizden önce bu soruyu Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne sorun benimde yaklaşık 1 yıl önce böyle bir sorunum olmuştu mahallemize yeni hat döşediklerini ve internet hızımın artacağını söylemişlerdi yaklaşık 1 ay internetsiz durmuştum ama şuan hattım 300 mbps ye kadar destekliyor yüksek ihtimalle onarım, bakım veya yenileme yapıyorlar hata.

Benzeri bir sorun yaşamıştım daha önce. Müşteri hizmetlerine bildirmeni öneririm ama sadece o yetmez bulunduğun şehirdeki Türk Telekom şubesine gidip veya telefonla arayarak ısrarcı olmalısın. Bu şekilde çözmüştüm ben sorunumu.

Yeni konular

Geri
Yukarı