TTNET 41 gündür internet yok

Arkadaşım anlamıyor musun? Süreci hızlandırıyor diyorum. Siteye yazdığın şikayet herkese gözüküyor. Sen arıza kaydı oluşturduğunda, sadece yetkililer görüyor. Adamlar herkes görmesin diye süreci hızlandırıyor ve sorunu çözüme bağlıyor.

Bekle o zaman 1 ay.
Türk Telekom en son çekilmemiş miydi Şikayetvar üzerinden?

Milleni olsun Kablonet olsun bu firmalar bakıyor ama bildiğim kadarıyla TT bıraktı burasıyla ilgilenmeyi.

En mantıklı merciler özel iletişim mail adresi, @TTDestek twitter mail adresi. Ayrıca durumunuz bu kadar uzun sürdüğü için yetkili merciler olan CİMER, BTK, AÇIK KAPI platformlarından e-Devlet üzerinden kayıt bırakması da süreci hızlandıracak diğer platformlardan.

Geriye de pek bir seçenek kalmıyor zaten. Bir de genel müdürlüğe başvurulabilir. Ayrıca bahsettiğiniz gibi bir dilekçe tarzında yazı oluşturup apartman sakinlerinden imza toplayarak ikinci bir şikayet kaydı ile bu problemlerden sıkıldığınızı FTTH dönüşümü talebinizi bildirebilir.

Özellikle arkadaşa mail yoluyla CEO'nun mailine dönüş yapmasını öneririm. En etkili çözüm oluyor genelde. TTDestek sosyal medya iletişim uzmanları da idare eder hizmet sunuyorlar. Kendi problemlerim için konuşuyorum telefon numarası ile bildirdiğim şikayetlerde genelde hiçbir zaman tek celsede çözüme ulaşamadım.

Hocam cevaplanan şikayet kısmına bakın.

Türk Telekom Şikayetvar üzerinden destek sunmayı bıraktı. Hâlâ bankalar ve dediğim birkaç telekominasyon firması ile online satış mağazaları açısından iyi bir destek takip sistemi var ama Türk Telekom bu siteden çekildi. Bu site üzerinden şikayet oluşturabilirsiniz. Bunda özgürsünüz ama Türk Telekom cevap vermeyecektir büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı