TTNET AirTies 5650v2 modem adaptör sorunu

fatih1520

Hectopat
Daha fazla  
Bu model modemim var. Alalı daha 1 sene olmadı. 1 aylığına tatile çıktım ve modemin fişini çektim. Geldiğimde ise modemin çalışmadığını gördüm. Sorunun adaptörde olabileceğini düşünüp elektirikçide denettim. Sorun adaptördeydi ve yeni bir adaptör aldım elektirikçiden. Bunu taktım ve DSL ve internet ışıklarının 1 saat sonra geldiğini farkettim. İnternet hızımda 0.60mbps download 0.12mbps upload idi. TTNET'i arayıp arıza kaydı bıraktım. Adam geldi ve adaptördendir dedi. Çoğu modem kendi adaptörü dışında çalışmaz dedi. Böyle bir şey mümkün müdür, adaptörle bir ilgisi olabilir mi ? Ne biliyim biraz saçma geliyor yani sonuçta gücünü veren bir şey adaptör power ışığı yanıyorsa diğerleri neden geç geliyor anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ilgisi var. Her adaptörün verdiği güç aynı değil. Hatta modemi bile bozabilirsiniz. Ben bozmuştum mesela. Orjinal adaptör kullanılmalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı