TTnet AirTies Air 5650v3 DSL ve İnternet Işığı Yanmaması

Mehmet Fatih0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5 gün önce uyandığımda internete girdim ve internet aşırı şekilde yavaştı. Bundan 40 dk sonra internet bağlantım kesildi ve modemimdeki DSL ve internet lambası yanmamaya başladı.(Modeli TTnet AirTies Air 5650v3) Ttnet müşteri hizmetlerini aradık. Bize kullanıcı adı ile şifremizin yanlış girildiğini söyledi. Ardından doğru girmemize rağmen internetimiz gelmedi. Modemimizi Ttnete götürdüm ve orada internet sorunsuz çalıştı. Bana artık sorunumun çözüldüğünü söylediler. Evde yine bağlantı yoktu. Ben de modemin bütün kablolarını ve splitterini değiştirdim. Sorun yine çözülmedi. Dün akşam eve tamirci çağırdık. İnternetin tesisatının sağlam olduğunu söyledi. Şu anda kollarım bağlı yani. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 5 gün önce uyandığımda internete girdim ve internet aşırı şekilde yavaştı. Bundan 40 dk sonra internet bağlantım kesildi ve modemimdeki DSL ve internet lambası yanmamaya başladı.(modeli TTNET Airties Air 5650v3) TTNET müşteri hizmetlerini aradık. Bize kullanıcı adı ile şifremizin yanlış girildiğini söyledi. Ardından doğru girmemize rağmen internetimiz gelmedi. Modemimizi TTNET'e götürdüm ve orada internet sorunsuz çalıştı. Bana artık sorunumun çözüldüğünü söylediler. Evde yine bağlantı yoktu. Ben de modemin bütün kablolarını ve splitterini değiştirdim. Sorun yine çözülmedi. Dün akşam eve tamirci çağırdık. İnternetin tesisatının sağlam olduğunu söyledi. Şu anda kollarım bağlı yani. Lütfen yardım edin.

Size santralden internet gelmiyor müşteri hizmetlerine kontrol etmelerini söyleyin.

Geri
Yukarı