TTNET AKN bitişi internet gitti

cristalmert2

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Dün saat 23:00 civarlarında kotam dolduğu için internetim gitti. Benim bildiğim kota dolduğunda internet yavaşlar ama ne hikmetse benimki tamamen gidiyor. TTNET internetimden gayet memnunum (kota hariç).

AKN yoktu yahu, bir yanlışlık olmasın. AKN hala olsa ben hapı yuttuydum. Kasım ayında 1.2 terabyte internet kullanılmış evde.

Kankam AKN mi akkmi bilmiyorum ne olduşunu ama kotalı o kesin ama benim bildiğim kota dolduğunda internet yavaşlar kesilmez.
Kotayı mobil veri gibi düşünebilrsiniz. Kullanım hakkınız dolduktan sonra kullanmanıza izin vermez, izin verse de çok düşük hızlar vereceğinden siz kullanamazsınız. AKN kalkacağı zaman bütün İSS firmaları yeni paketler için aramaya başladı. O arada kotalı bir pakete geçmiş olabilir misiniz?

Kotanız dolduğunuzda internetiniz tamamen duruyor. AKN olduğunda yavaşlar.

Kota dolduğunda internetiz ücretlendirmeyi durdursun diye anlaştıysanız ek ücret alıp internetinizi kullanmaya devam ettirmez. Bu durumda yapmanız gereken sınırsız bir pakete geçmek oluyor.

Aynı telefonlarda olduğu gibi. Örneğin 10 GB paketiniz bittiğinde ek ücret ödemedikçe internete bağlanamazsınız. Durma özelliği varsa ücretlendirmeyi keseceğinden ek ücret de alamaz ve erişime izin vermez.

Türk Telekom'un çevrim içi işlemler menüsünden mevcut paketinizin adını paylaşabilir misiniz?

Geri
Yukarı