TTNET AKN Uygulamasına Devam Ediyor

DePresiF

Kilopat
Daha fazla  
Geçtiğimiz yıl "İnternetsiz Ev Kalmasın" kampanyası kapsamında 2 yıl taahhütlü 4 Mbps internet paketi aldım. Ancak bugün itibariyle hızım 1 Mbps oldu.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise yararlandığım kampanya nedeniyle AKN uygulaması kapsamından çıkarılmadığım söylendi.

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

AKN kaldırıldı açıklamasında paketlerin bu uygulamadan yararlanamayacağını belirten bir açıklamaları olmuştu. Paketiniz bunlardan biri.

İnternette Sınırlar Kalkıyor > Duyurular > Hakkımızda > Türk Telekom

''Kimler bu değişiklikten etkilenmeyecek?
Mevcut full limitsiz paketleri (hali hazırda limitsiz internete sahip bir pakettir), akıllı kota paketleri, İnternetsiz Ev Kalmasın ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın kampanyalarındaki 4 Mbps 20 GB – 40 GB paketleri ve MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) paketleri düzenleme kapsamında olmadığından bu paketlerdeki müşterilerimiz değişiklikten etkilenmeyecektir, paketleri mevcut hali ile devam edecektir.''

Önerim ancak şu olacaktır hızınızdan memnun değilseniz farklı bir pakete veya farklı firmanın paketlerine geçiş yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı