TTNET alabilinen maksimum hız değişkenliği

Swordsson

Hectopat
Ekran Alıntısı.JPG

Alabildiğim maksimum hız 16 Mbps ile 4 Mbps arasında yer değiştirip duruyor. Bu yüzden 16 Mbps almam gerekirken 4 Mbps alıyorum. Nasıl düzelticeğim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    17 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi yeniden başlattığında eski hızına dönmüyorsa veya bu olay çok sık gerçekleşiyorsa müşteri hizmetlerini araman gerekir. Zaten hat kaynaklı bir durumda senin yapabilecek bir şeyin yok.

Bunu sen düzeltemezsin TTNET ile görüşmen vr durumu anlatman lazım. Benin mahallem de boş port olmadığı için başvuruları felan geçen hafta yaptım. Paketler ile ilgili konuşurken hızın 4 Mbps 'ye kadar olabileceğini söyledi, cok az dedim daha sonra 24 Mbps'e "KADAR" olabileceğini söyledi, yani hep kadardır. Alt yapın ne kadar destekliyor ise o KADAR hız alırsınız muhtemelen.

Eki Görüntüle 580131

Alabildiğim maksimum hız 16 Mbps ile 4 Mbps arasında yer değiştirip duruyor. Bu yüzden 16 Mbps almam gerekirken 4 Mbps alıyorum. Nasıl düzelticeğim?

Hız profilin 4 Mbit'e ayarlanmış kopma sorunu var ise arayıp internetim kopuyor dedigince hızını düşürüyorlar arayıp hızını yükseltmeyi dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı