TtNet bıktırdığından TurkNet'e geçiş

@asimavi1538 senin ya da başkasının sorunu (Türkiye'nin genelinde var mı yok mu) beni ilgilendirmez. Zaten bütün mesajları okursan Türkiye genelinde böyle bir durumun olduğundan söz etmedim.
Beni; aylarca bana sunulan Ttnet'in o rezil hizmeti ilgilendirir...
Benim TtNet'te iki adet aboneliğim vardı. Abone adı ve soyadı: Erkan polat/ Ordu Merkez, bunu o rezil TtNet'ten araştırabilirsin.

Biraz hortlatmak gibi olacak ama bir şey sormak istiyorum. Türknet'i hala kullanıyor musunuz ve memnun musunuz? Ben sitesine girdiğimde şu taahhütsüz kampanyasından başka bir şey göremiyorum. Verdikleri internet kaç mbps ve ev telefonu zorunlu mu? Son olarak da her ile hizmet yapıyorlar mı? (Konya'da oturuyorum.) Cevaplarsanız sevinirim.

Ben gerçekten bu TTNET'i anlayamıyorum. Yıllardır belirli bir kitlede kötü imaja sahipler, insanlar usandı artık. Ama hala süperötesi reklamlar ve beni en çok şaşırtan nokta fiyatlar. Adam az bişey üstüne koyup her anlamda iyi hizmet almak varken hala nedir senin bu fiyatların. TTNET kullanmayın net.

Geçin abicim, TurkNet'e kesinlikle geçin.
TurkNet sizi en az TtNet kadar memnun edecektir. Ve tabi müşteri hizmetlerini arayıp sorun bildirdiğinizde: ''Anladım beyefendi, hemen sorunla ilgileniyoruz'' gibi bir cevap almanız da pek bir mümkün. Yani TtNet gibi: Daha sizi anlamadan, sorunun ne olduğunu bilmeden ''Modeminizde sorun var'' demezler. (Online oyun oynadığımdan ping sorunundan dolayı TtNet'i de TurkNet'i de aramış yukarıda belirttiğim cevapları almıştım)

Evet, TurNet'ten çok memnundum... Ancak an itibariyle yine TtNet'e dönüş mecburiyetinde kaldım...
Önceki evimi satıp yeni bir eve taşınmak durumunda kaldım. (Evi satma nedenim daha çok işimle ilgiliydi, bir nevi yatırım, ticaret diyelim)
TukNet'i arayarak hattımın o yeni eve naklini rica ettim ancak 1 gün aradan sonra TurkNet tarafından aranarak ''Sizin yeni adreste fiber altyapı kullanıyor, biz o bölgede fiber hizmet veremiyoruz. Sizin bizdeki taahhüt'ü de, size hiç bir ücret ödetmeden iptal ediyoruz. Ve iyi günler diliyoruz''. Şeklinde oldu.

Şimdi gelelim TtNet'in 24 Mbp/s'a kadar destekli fiber internet'ine: Modem kendilerin ve kendileri kurdu!
  1. Ping sorunu
  2. Donma sorunu
  3. Her zaman olduğu gibi; yine akşamın belli başlı saatlerinde aşırı yavaşlama...
Bi ara TurkNet'te de ping sorunum vardı ancak yetkilileri arayarak 1-2 günde çözdürmüştüm. Onun dışında, bana sundukları 16 Mbp/s'i 100 GB'lik kotam bitmediği sürece sorunsuz bir şekilde kullandım.
Ama hakkını yemeyeyim; IDMAN ile 3 M.Bit'e kadar (30 Mbp/s) indirebiliyor Fiber TtNet :D
Bir şey daha ifade edeyim; ben kesinlikle TurNet'i de yeterli bulmuyorum ancak kötünün iyisi deyip bir nevi denizden çıkıp yılana sarılıyorum.

@hiimjagged, yanılmıyorsam cayma bedelinin 125 TL'sini ödüyordu TurkNet.

Kesinlikle Durmayın hemen Turk.net' geçin. taahhütsüz internet 150 GB AKN 100 Mbps hızında internet sadece 60 TK. Ben kullanıyorum açıkçası çok memnunum. Hattım ADSL olduğu için 16 Mbps destekliyor ama 150 GB AKN ve taaddütsüz olması yeter. Diğer İSS'ler bu paketlere dünyanın parasını ister. Bağlatın deneyin beğenmezseniz bırakın. Geceleri 02:00 ile 08:00 arası AKN'ye yansımıyor ve AKN aşılmış olsa bile gece 2-8 arası hız eski haline geliyor yani artıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı