TTNET CS:GO Ping Sorunu

yagız12356

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ttnet 16 mbps internet kullanıyorum. Speedtestten pingime baktım 40 çıktı lole giriyorum 65-75 arası değişiyor ama cs:go'da 140-150 pinge çıkıyor. Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Profesyonel olmasada CS:GO oyuncusuyum bende. Benim pingim 78 civarıdır normalde. Daha sonra 130 oldu. 1-2 ay böyle kullandım ve daha sonra TTNET'i 2 günde bir aramamdan dolayı adamlar sıkıldı herhalde 75'e sabitlediler. Bi TTNET müşteri hizmetleri ile konuşman lazım. Ama ping sıkıntım var deme. Onlar TTNET size ping konusunda güvence sağlamıyor de. Genel olarak internet hız problemi yaşıyorum ve bunun santralden düzenlenmesini istiyorum de. Düzeleceğini temenni ediyorum.

CS GO ayarlarından kabul edilebilir pingi en düşüğe çek standart olarak 200 dür ve senin çok uzak yerlere de olsa düşünmeden eşleştirir ve senin pingin yüksek olur. CS GO, Lol gibi oyunların paketleri düşük olduğu için 16 mbps bant genişliği ile pinginiz düşük olmaz youtube'da falan takılırsın oyundayken pingin artmaz bu kadar. Ayriyetten Lolde 65-75 ms yi ben şahsen kabul etmem lol için de oyun ayarlarında hareketi öngörme var onu açmanı tavsiye ederim skillerden kaçman daha kolay olur ve modemin çok ısınıyorsa onu fanla soğutmayı dene bu gözle görülür fark yaratabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı