TTNET Ping Sorunu

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, ilk olarak demek istediğim şu. TTNET'ten nefret ediyorum. Sorun haziranda başladı ve hala devam etmekte, sorunumu açıklayayım;
Arkadaşlar, hazirandan önce internetimiz çok iyiydi, CS:GO'da 70 ping LoL'de 58 sabitti. Fakat sonrasında taahhütümüze 6 ay kala, internet çok kötü yavaşladı. Evde Wi-Fi'ye giren kimse yok, bir abimin laptopu var o kadar. Onun dışında ne bir telefona ne de bir şeye bağlı. İlk olarak W-i-Fi şifresini değiştirdim, birileri bağlanıyor diye. Gene olmadı. Bu sefer kablolarda sıkıntı olacağını düşünerek bütün kabloyu değiştirdik. Sonrasında ise olmadı çözüm aradım, sorun modemden de kaynaklanabiliyor dediler. Biz de bunun üzerine gittikASUS DSL-N12E sürümünü aldık. 300 Mbps kadar taşıyabiliyor. Gene olmadı bu sefer ethernet kablosu vs bunları değiştirdik. Gene olmadı bu sefer ise müşteri hizmetlerini, 3 gün üst üste aradık modemi kapatın açın, modem ısınmış olabilir vesaire dediler, ben de modeme küçük bir fan aldım. Modem soğuk fakat gene de çok yavaştı. CS:GO'da 70 ping alırken şimdi 1000, LoL'de ise 900-1000 arası alıyorum. Artık o kadar sinirlendim ki müşteri hizmetlerine bağırıp çağıracaktım. Arkadaşlar var mıdır bunun çözümü? Ayrıca internetin eskiden indirme hızı 16 (Yaklaşık 2 Mbps'de falan indiriyordu.) 2 upload speed vardı, ADSL kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı