TTNet Düşük hız ve bağlantı kopma sorunu

TTNET NASIL?

• HARİKA

Oy: 0 0,0%
  • BERBAT

Oy: 1 12,5%
  • TTNET PİŞMANLIKTIR

Oy: 7 87,5%

• Oy verenlerin toplamı
    8

FurkanÜ

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben mağdur TTNet kullanıcılarından biriyim. Bir sorum olacak. Bu TTNet'in bu şekilde yavaş olmasının sebebi nedir? Bazı zamanlar düzelir hızı harika oluyor ama genellikle yavaş. Kota bitmemesine rağmen yavaş. İnternet geliyor ve arada bir kesiliyor. 5 DK falan gelmiyor. Bu TTNet'ten bi ben mi şikayetçiyim? Kaç kere aradık internet yavaş diye, düzelteceğiz dediler, mesaj attılar işleminiz bitmiştir diye ama hala bir şey yok. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Yıllar önce bende yaşıyordum bu tür sorunlar. Gece saat 00.00'ı gösterirken internet bir anda kesiliyor ve 5dakika sonra geliyordu. Çözüm için mh'yi bir çok kez aradım. Yardımları hiç bir işe yaramadı. Ama şuan kota aşımı haricinde yavaşlık görmüyorum. Belki modemimden dolayıydı bilmiyorum, daha doğrusu tam olarak hatırlamıyorum. Masraf çıkarmak istemem :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı