TTnet düşük Upload hızı veriyor

callcenterci

Femtopat
Daha fazla  
Müşteri hizmetleri çalışanıyım. Download'dan ziyade benim için önemli olan upload. Çağrıdayken sürekli sesim kesiliyor, kopuyor. Bunun için 24 Mbps download ve 6 upload alabileceğim pakete geçtim. Ama uploadım 1'i bile geçmiyor. Müşteri hizmetleri sorunu çözemiyor. Arıza ekibi bence hiç bakmıyor bile. Benim bu upload sorununu çözmek için ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• F0A75DAC-7E2C-4233-A804-4F46AC8B4AEA.png
    F0A75DAC-7E2C-4233-A804-4F46AC8B4AEA.png
    333,6 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetleri çalışanıyım. Download'dan ziyade benim için önemli olan upload. Çağrıdayken sürekli sesim kesiliyor, kopuyor. Bunun için 24 Mbps download ve 6 upload alabileceğim pakete geçtim. Ama uploadım 1'i bile geçmiyor. Müşteri hizmetleri sorunu çözemiyor. Arıza ekibi bence hiç bakmıyor bile. Benim bu upload sorununu çözmek için ne yapmam lazım?
Hocam ben de TTnet kullanıyordum sonra bir şey fark ettim, çalıştığım iş yerindeki internet(küçük çaplı) 25 Mbps- 5 Mbps böyleydi internet değerleri.

Evde ödediğim internet parasıyla aynı parayı ödüyordum, tek fark benimkinin 10 Mbps- 1Mbps olmasıydı. Ardından TTnet'i aradım, sordum altyapım desteklemiyormuş. Ben de sözleşmem bittiği gibi internet değiştirdim.

Sözleşmem 1 ay önce bitti ben de Millenicom'a geçtim, gerçekten o kadar fark ediyor ki. Şimdi ortalama 70, 80 Mbps - 4,5,6 Mbps alıyorum(110 TL ödüyorum). Hocam size de yardımcı olabileceklerini düşünüyorum, bir şansınızı deneyin derim. Çok para ödeyip az internet almanın pek mantıklı olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı