TTNET fesih mesajı

Kishire

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Screenshot_20240508_192242_Messages.jpg

Öğlen bu tarz bir mesaj geldi. Uygulamadan baktığımda sistemsel sebeplerden dolayı bilgiler görüntülenemiyor diyor ancak mobil kısmına baktığımda GB dakika falan gözüküyor. e-Devlet üzerinden böyle bir talepte bulunmadım. Aradığımda ise iptal işleminiz bulunmamaktadır diyorlar. Lakin asıl sorunum şu ki; bu mesajdan sonra internet hızım 0-3 arasında takılıyor. Normalde 80-90.
Böyle bir şeyle karşılaşıp çözen ya da bilen var mı?
Acaba hızın 0'lara düşmesinin bununla bir ilgisi var mı?

Merhaba.

Eki Görüntüle 2190306

Öğlen bu tarz bir mesaj geldi. Uygulamadan baktığımda sistemsel sebeplerden dolayı bilgiler görüntülenemiyor diyor ancak mobil kısmına baktığımda GB dakika falan gözüküyor. e-Devlet üzerinden böyle bir talepte bulunmadım. Aradığımda ise iptal işleminiz bulunmamaktadır diyorlar. Lakin asıl sorunum şu ki; bu mesajdan sonra internet hızım 0-3 arasında takılıyor. Normalde 80-90.
Hocam mesajı atan kişi muhtemelen dolandırıcı. Link falan attıysa tıklamayın.

Merhaba.

Eki Görüntüle 2190306

Gerekeni yapmışsın. İptal işlemini bizzat kendin yapmadıysan ki yapmamışsın, aynı zamanda sorup iptal işlemi olmadığını dediklerine göre dolandırıcıdır. Spam olarak işaretlenir genelde sabit hat üzerinden gelir bu tarz işlemler. Her SMS güven olmadığı için. Sadece bu mesaj mi geldi Link vb? Muhtemelen korkup geri dönüş yaparlar diye bilgi bile verilmedi.

Hocam mesajı atan kişi muhtemelen dolandırıcı. Link falan attıysa tıklamayın.

Link yok ve Türk Telekom'un kendisi çünkü kampanya mesajları ve fatura işlemleri aynı mesaj altında hep.

Gerekeni yapmışsın. İptal işlemini bizzat kendin yapmadıysan ki yapmamışsın, aynı zamanda sorup iptal işlemi olmadığını dediklerine göre dolandırıcıdır. Spam olarak işaretlenir genelde sabit hat üzerinden gelir bu tarz işlemler. Her SMS güven olmadığı için. Sadece bu mesaj mi geldi link vb? Muhtemelen korkup geri dönüş yaparlar diye bilgi bile verilmedi.

Dediğim gibi Türk Telekom adı altında ve fatura işlemlerimde taahhüt bilgileriminde geldiği mesajlar içinde.
Ama anlamadığım mobil uygulamasında üyeliğimi girdiğimde sistemsel sorun yazıp göstermiyor ve bu mesajdan sonra hızım sanki faturamı ödememişim ya da iptal etmişimde limitlemişler gibi.0.3 falan hız alıyorum :D her şeyin bu kadar planlıymış gibi üst üste gelmesi kafama yatmadı...

Link yok ve Türk Telekom'un kendisi çünkü kampanya mesajları ve fatura işlemleri aynı mesaj altında hep.

Dediğim gibi Türk Telekom adı altında ve fatura işlemlerimde taahhüt bilgileriminde geldiği mesajlar içinde.
Ama anlamadığım mobil uygulamasında üyeliğimi girdiğimde sistemsel sorun yazıp göstermiyor ve bu mesajdan sonra hızım sanki faturamı ödememişim ya da iptal etmişimde limitlemişler gibi.0.3 falan hız alıyorum :D her şeyin bu kadar planlıymış gibi üst üste gelmesi kafama yatmadı...

Sistemsel ara sıra sorunlar olabiliyor hocam orası normal. Hız sorununa gelecek olursak aradığında bununla alakalı bir bilgi verilmedi mi? Ya da aradıktan sonra mu oluştu birkaç saat sonra vs? Onun dışında zaten bu tarz durumlar SMS gibi bildirimler ne yazık ki çok popüler olaylar.

Yeni konular

Geri
Yukarı