TTNET Fiber Aldım Beleş Modem Verdiler

Sen emin misin beleş olduğuna? Ay sonu faturaya modem fiyatı diye yansıtmasınlar. Çünkü aynı modem bende de var. 1 yıl önce aynısını verdiler yeni bitti taksiti. Airties Air 5650. Ayrıca bende arada internet kesiliyor. Ama her gün 15 saat falan açık memnunum ama.
Normal modemi fiberde kullanamazsın zaten. İnternet kesilme nedenide bu yüzden benim başıma geldi.
Bu sebepten dolayı ttnet fiber destekli modemi bedavaya veriyor. Az öncede yazdığım gibi tek şartı hattı kapattırmamandır eğer kapattırırsan ozaman parasını toplu alıyor..

Son düzenleyen: Moderatör:
normal modemi fiberde kullanamazsın zaten internet kesilme nedenide bu yüzden benim başıma geldi,
bu sebepten dolayı ttnet fiber destekli modemi bedavaya veriyor az öncede yazdığım gibi tek şartı hattı kapattırmamandır eğer kapattırırsan ozaman parasını toplu alıyor..

Normal modemin olmadığını biliyorum. VDSL modem oluyor fibere. Benim internet fiber, bu modemi kullanıyorum arada internet kesintileri oluyor.

Ben de tivibu aldığımda multimedya modem verdiler bu şekilde fiber destekleyen (ZxXEL). Sonra, paket değiştirince bir modem daha verdiler yine fiber, multimedya, onu da arkadaşıma verdim. :D

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Sana çok büyük bir kıyak yapmışlar. Ben aldığım zaman her ay modem ücretini yansıtmışlardı faturaya.

Ya şeydendi o, bölgeye fiber yeni çekiliyordu, ilk 3 kullanıcıdan biri idim, pilottluk yaptım resmen. O dönemde mesela latency 60 ms falandı LoL oynarken, (frankfurt'ta sunucuları) şu an 75-80 mesela en aşağı. Altyapı doldu, bağlantı kalitesi gitti, ama modemler kaldı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı