Ttnet Hangi Kampanyayı Seçmeliyim?

burakgazman2

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ttnet üyesiyim ve şuan mevcut olan kampanya sürem bitti.İki tane seçenek var.
  • Netlimitsiz Plus 8 Mbps'ye kadar adil kullanım noktası 100 gb --> 59 TL
  • Ultranet Limitsiz 16 Mbps'ye kadar adil kullanım noktası 75 gb --> 67 TL
Kampanyaya dahil olupta süresi biten birinci yazdığım. Film izliyorum , online oyun oynuyorum , oyun indiriyorum vs... Sizce hangisini seçmeliyim ?

Arkadaşlar ben ttnet üyesiyim ve şuan mevcut olan kampanya sürem bitti.İki tane seçenek var.
  • Netlimitsiz Plus 8 Mbps'ye kadar adil kullanım noktası 100 gb --> 59 TL
  • Ultranet Limitsiz 16 Mbps'ye kadar adil kullanım noktası 75 gb --> 67 TL
Kampanyaya dahil olupta süresi biten birinci yazdığım. Film izliyorum , online oyun oynuyorum , oyun indiriyorum vs... Sizce hangisini seçmeliyim ?
Ultranet Limitsiz 16 Mbps'ye kadar adil kullanım noktası 75 gb seçebilirsin

Daha az ödemek istiyorsan, 8 gb al. Gayet yeterli olur, hem 100 gb, hemde daha az ödersin. Benide aradılar, 50 gb AKK 16 mb 49 tl 2 yıllık anlaştım gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sorarsanız, Ultranet Limitsiz 16 Mbps'ye kadar adil kullanım noktası 75 gb --> 67 TL bu senin için iyi bir kampanya 25 Gb eksik olsada bence çok iyi. Kararsız isen ikisinide dene.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı