Hangi interneti seçmeliyim?

Chaky

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Arkadaşlar merhaba,
24 ay D-Smart evde internet ve TV paketli bir internet paketi kullanıyordum 4Mbps ve 40GB kotalı bir internetti. Hayatımda bu kadar kötü bir internet daha görmemiştim kandırıldık. Bize söylenen şey 1 ay kullanın beğenmezseniz ücretsiz, cayma hakkını ödemiyorduk ve taahhttütsüz iade idi. 15. günde iade etmek istediğimizi söyledik bize söylenen şey ise cayma parasını ödememizdi. Biz ise öyle bir anlaşma yapmadık dedik ses kayıtlarını dinleyin dedik. Ses kaydını dinleyin dediğimizde bize "biz ses kayıtlarını siliyoruz "oldu. Anlayacağınız dolandırıldık diyebiliriz. Ocak 9'da anlaşma bitiyor. Ben ve ablam derslerimize giriyoruz diğer ablam ise bilgisayar mühendisi ve evde çalışıyor bazen bunu için internetin hızlı olmasını istiyoruz şu anki internette YouTube'den video bile izlenmiyor ki hiçbir şey bile indiremiyoruz 10kbps 15kbps arası indiriyor şaka gibi. Vodafone ile görüştüm ilk 6 ay 45 TL 24Mbps sınırsız ve Vodafone TV üyeliği geri kalan 18 ise 75 TL denildi. Turkcell ve Kablonet'de düşünüyorum ama onlarla daha görüşmedim sadece internetten paketlere baktım ve Kablonet'in iyi olabileceğini düşündüm. Vodafone'nin söylediğine göre altyapımız 35Mbps kadar destekliyormuş. 85-90 TL kadar bütçe ayırabilirim. Sizin öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Atıyorum diyosunki pingim oluyor, yayın açacağım onu bunu yapacağım diyorsan TurkNet seçebilirsin

Ben normal adamım normal yaşarım oyunumu oynarım internette videomu izlerim diyorsan Turkcell
Atıyorum diyosunki pingim oluyor, yayın açacağım onu bunu yapacağım diyorsan TurkNet seçebilirsin

Ben normal adamım normal yaşarım oyunumu oynarım internette videomu izlerim diyorsan Turkcell
yanlış anlama biraz garip yazdım

Taahhüt’ten başın yanmış, halâ taahüt veren firmalara koşuyorsunuz. Netspeed, millenicom, türknet. Bunlardan birisini seçin. Adres ile altyapı sorgulama yapıp ekran görüntüsü atar mısınız, max alabileceğiniz hızın?

Atıyorum diyosunki pingim oluyor, yayın açacağım onu bunu yapacağım diyorsan TurkNet seçebilirsin.

Ben normal adamım normal yaşarım oyunumu oynarım internette videomu izlerim diyorsan Turkcell.

Oyun oynuyorum ping sorunu yaşıyorum oyun da indiriyorum.
Taahhüt’ten başın yanmış, halâ taahhüt veren firmalara koşuyorsunuz. NetSpeed, Millenicom, TurkNet. Bunlardan birisini seçin. Adres ile altyapı sorgulama yapıp ekran görüntüsü atar mısınız, Max alabileceğiniz hızın?

Adres ile sorgulama yaptığımda 39Mbps çıktı ama Vodafone 35Mbps dedi.

Geri
Yukarı