TTNET Hipernet Nasıl ?

JapanGamers

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar verdiğim linkten bakabilir misiniz ? Benim içime yatmadı çünkü akk yok yazıyor ama pek emin değilim yanlış bakmış olabilirim.(Sitemizde fibernet altyapısı var.)Haydi Çiftetelli'ye !!! > Kampanyalar > Bireysel > TTNET Şu linkten bi bakabilir misiniz ? Şuan Kullandığım intenette Ttnet 8 mbps akk yiyorum 3 oluyor ve çıldırıyorum bide fiyatı ev telefonu dahil mi bi yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar verdiğim linkten bakabilir misiniz ? Benim içime yatmadı çünkü akk yok yazıyor ama pek emin değilim yanlış bakmış olabilirim.(Sitemizde fibernet altyapısı var.)Haydi Çiftetelli'ye !!! > Kampanyalar > Bireysel > TTNET Şu linkten bi bakabilir misiniz ? Şuan Kullandığım intenette Ttnet 8 mbps akk yiyorum 3 oluyor ve çıldırıyorum bide fiyatı ev telefonu dahil mi bi yardımcı olabilir misiniz lütfen ?
Bu paketi bende merak ediyorum acaba akk var mı yok mu diye şimdi arayıp soracağım Ttnet'i.

Aylık kullanım kotası ile Adil kullanım kotası aynı şey değildir. Bahsettiğiniz pakete bakınca detaylar kısmında aylık 75 GB geçtiğiniz taktirde hızınız 3 Mbps'e düşürülecektir yazmaktadır.

benim aylık sabit kullandığım internet 75 gb veya 80 felan oluyo idare etsin yeter

75 akk alcam o yüzden bide orada 59.99 tl diyorda ev telefonu dahil olacak sadece çok artıcakmış gibime geliyor. sizden ricam şöyle tuzlu olmayan 65 lirayı geçmicek 20 ve üstü mbps alabileceğim akk 75 ve üstü olan ev telefonu olan bir tarife biliyormusunuz peki ?

Turkcell Superonline çoğu kişiden duyduğum kadarıyla oldukça iyi, TTnet'i 2007'den beri kullanmama rağmen son 3 yıldır canımdan bezdirdi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı