TTnet Hız 27 Mbps Tarife Hız Düşüklüğü

Kukaracha

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar TTNET firmasından yeniden sözleşme imzalayıp akılsızlık ettim. Sanırım bizim mahallede telefon kablo sistemi halen havayi sistemi dedikleri havadan gelen sistem TTNET ile normal bir şekilde devam ederken sözleşme yenilendikten sonra sorunlar dahada büyüdü. İlk ay 27 Mbps hızda internet verirken 2 aydır 7 Mbps vermekteler. Oyun içinde 250 üstü ping veriyor bunu telefon ile bildirim yapmama rağmen ne bi teknik servis ne de bir çözüm oldu 2 aydır 27 Mbps'lik hızın parasını veriyorum bunun başka bi çözümü var mıdır bilgisi olan varsa bi zahmet yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna benzer bir durum benimde başıma geldi 16 Mbit internet bağlattım ve 1 hafta sonra 24 mbit'e geçmek istedim ve hattımı beklemeye aldılar. Şuanda beklemede olduğu için zoraki 8 mbit kullanıyorum. Bana tek çözümün il müdürlüğüne gitmek olduğunu söylediler fakat daha gitmek nasip olmadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı