TTNET hız sorunu

sametbayraktar

Hectopat
Arkadaşlar iki sorum olacak.
Birincisi 24 Mbps olan internetim sadece gece ikiden sonra hiç dalgalanma olmadan hız düşmesi olmadan kendine geliyor.
Sorunun onlarda olduğunu düşünüyorum ama her şey iyi gözüküyor diyorlar. Gece çalışsa bile sorun bende olabilir mi?
İkincisi TTNET'i nereye şikayet edebilirim? Veya TTNET'e nereden ne zarar verip müşteri kaybettirebilirim çünkü bana yaptıkları şey eve gelip hırsızlık yapmak gibi sorunumu anlatarak konuyu uzatmayacağım.
Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Sorun sizden kaynaklanmıyor. TTNET ile alakalı bir durum.

Hatta bugün eve servis çağırdım beni aramadan servisi iptal ettiler belki de biliyorlar sorunun kendilerinden kaynaklı olduğunu onun için uzatıyorlar.Şikayet edeceğim bir yerde yok BTK'ye şikayet ettim ama aslında onları da başka bir yere şikayet etmem gerekiyor.

Vaadedilen hızı yeterince kullanmıyorsun ama ücretini ödüyorsun. Benim başıma da gelmişti bir hafta boyunca. Bir hafta boyunca hızım çok yavaştı. Her şeyi yaptım yaptılar çözülmedi. En son dedim “eee vahiy gelmesini bekleyeceğiz” dedim. Beyfendi faturanızı düşürme talebinde bulunabilirsiniz dedi. O ay yarı yarıya az ödemiştim faturayı.

Vaadedilen hızı yeterince kullanmıyorsun ama ücretini ödüyorsun. Benim başıma da gelmişti bir hafta boyunca. Bir hafta boyunca hızım çok yavaştı. Her şeyi yaptım yaptılar çözülmedi. En son dedim “eee vahiy gelmesini bekleyeceğiz” dedim. Beyfendi faturanızı düşürme talebinde bulunabilirsiniz dedi. O ay yarı yarıya az ödemiştim faturayı.
Anladım teşekkür ederim.
Anladım teşekkür ederim.
He bir de öyle bir şikayet yapsam hızınız kontrol ettiğimde iyi gözüküyor deyip hiçbir şey yapmayacaklar çünkü hepsi böyle bunların

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı