TTNET internet aşırı yavaşladı

BilalÇağan

Centipat
Daha fazla  
İnternetim aşırı yavaş. Normalde saniyede 3 4 MB indirirdim şu an 150 KB ancak indirebiliyorum. Şikayet kaydı oluşturdum düzelen bir şey yok. Ders için izlemem gereken videolar var ve izleyemiyorum 480p izlerken bile donuyor izleyemiyorum. Ne yapmam lazım, Allah aşkına yardım edin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230107-185353_Kiwi Browser.jpg
    Screenshot_20230107-185353_Kiwi Browser.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 89
  • Screenshot_20230107-195421_Kiwi Browser.jpg
    Screenshot_20230107-195421_Kiwi Browser.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 73
  • Screenshot_20230107-195433_Kiwi Browser.jpg
    Screenshot_20230107-195433_Kiwi Browser.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetim aşırı yavaş. Normalde saniyede 3 4 MB indirirdim şu an 150 KB ancak indirebiliyorum. Şikayet kaydı oluşturdum düzelen bir şey yok. Ders için izlemem gereken videolar var ve izleyemiyorum 480p izlerken bile donuyor izleyemiyorum. Ne yapmam lazım, Allah aşkına yardım edin.

TTNET pişmanlıktır. Neyse TurkNet alın.

Altyapı değerlerinizi paylaşır mısınız modem arayüzüden.

Dostum TTNET'in yeni modemi çıktı, onu almanız gerekiyor en yakın Türk Telekom mağazasına gidip söyleyin.

TTNET bence daha iyi hocam, yavaş olmasının sebebi TTNET'in yeni modeme geçiş yapması.

Bende TTNET kullanıyorum ama ben Keenetic Extra DSL kullanıyorum ve modem yüzdünden sanmıyorum.

Bende TTNET kullanıyorum ama ben Keenetic Extra DSL kullanıyorum ve modem yüzdünden sanmıyorum.
Dostum benimde yavaşlamıştı fakat yeni modeme geçiş yaptıklarını ve neden yavaş olduğunu söylediler, gidip bilgi alabilirsiniz modem yüzünden yavaş internetiniz sağolsunlar bana bilgi verip yardımcı oldular.

Dostum benim de yavaşlamıştı fakat yeni modeme geçiş yaptıklarını ve neden yavaş olduğunu söylediler, gidip bilgi alabilirsiniz modem yüzünden yavaş internetiniz sağ olsunlar bana bilgi verip yardımcı oldular.

Belki arkadaş TTNET'in modemini kullanmıyor nereden vardınız bu tanıya ve modemi değiştirin diyorsunuz.

Geri
Yukarı