TTNET İnternet Yavaşlaması

berke106

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ttnet kullanıcısıyım ve gayet memnundum. Yaklaşık ttnet'i 6 aydır kullanıyorum. Başta herhangi bir sıkıntısı yoktu son 1 - 2 aydır durmadan internetim yavaşlıyor. (4 dk da bir 5 sn'liğine 10kb/sn'ye düşüyor yaklaşık olarak.) Ttnet'i aradım bir çözüm bulamadılar bu sorunun bilgisayarda olmadığını düşünüyorum çünkü diğer bilgisayarlarda da denedim... Çözüm bulursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede vardı. İki çözüm yolu var birincisi vpn(psiphon,zenmate vb.), ikincisi tarayıcının url bölümüne youtube.com.tr değilde YouTube böyle yazarak girince sorun ortadan kalkıyor. Sorunun nedeni youtube'nin ülkemize uygulamış olduğu bandwith sınırlaması, iyi forumlar

benim sıkıntım engel değil youtube dahil hertürlü oyun veya sitelerde internetin 5 dk da bir 10kb/s ye ye kadar düşüp tekrar yükseliyor ama cevapladığın için teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı