TTNet İşyerim ADSL Hız Artırma

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Şu anda işyerim hatlarından biriyle yaklaşık 1 mbps hattım var (120kb/s). En azından 200kb/s kullanmak istiyorum. TTNeT MEB (4096kb/s) okullar için mi yoksa kişisel olarak da kullanabiliyor muyuz? Daha iyi bir adsl hattı biliyor musunuz? Aylık 80TL ödeyebilirim.

TTNet İşyerim paketlerinde bütün paketler 8 Mbit'e kadar. Eğer eski pakette kaldıysan TTNet'i arayıp hattını yükseltmelerini söyleyebilirsin. Ayda 80 TL ödedikten sonra Fiber bile kullanabiliyorsun.

Bulunduğun yerde fiber yoksa ADSL hattının kapasitesine mahkumsun. Hattının kapasitesini modemin arabirimine girerek öğrenebilirsin. Attenuation downstream değerinin kaç dB olduğu söylersen sana hattının kaldırabileceği en yüksek hızı söyleyebiliriz.

TTNet İşyerim paketlerinde bütün paketler 8 Mbit'e kadar. Eğer eski pakette kaldıysan TTNet'i arayıp hattını yükseltmelerini söyleyebilirsin. Ayda 80 TL ödedikten sonra Fiber bile kullanabiliyorsun.

Bulunduğun yerde fiber yoksa ADSL hattının kapasitesine mahkumsun. Hattının kapasitesini modemin arabirimine girerek öğrenebilirsin. Attenuation downstream değerinin kaç dB olduğu söylersen sana hattının kaldırabileceği en yüksek hızı söyleyebiliriz.

Muğla Marmariste fiber desteği yok. Hattım 4mbit kaldırıyor. Hatta senin de hattın 8 mbit kaldıracak yerde olmasına rağmen 4mbit kaldırıyordu sanırım. Herhalde eşitlik olsun diye ahahaha. TTneT ve eşitlik. Biraz güldüm. TTneT görevlisi söylemişti. İçmelerde 4mbit kaldırabiliyoruz. (Bir marmaris bir içmeler dedim fakat Muğlanın ilçesi olarak Marmaris var. İçmeler de beldesi. Birbirine yakın yerler. GoogleMaps'den bakabilirsin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evde kullanıyorum.Fakat paketin adı böyle.Ticket koyabilirim Online İşlem Merkezinden ;)
Belki ilerde işyerim LEVEL olur.Kimbilir:confused:

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı