TTNET Kablo Kopma/Tamir Sonrası İnternet Yavaşlama Sorunu

Guler10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bundan 2.5 ay önce TTnet 16 Mbps'ye geçtim. İlk ay gerçekten de hızım yüksekti. Harika şekilde indirmeler yapabiliyordum. Sonra bizim sokaktan gelen net kablosu koptu. İşçiler çalışırken kopardı. Aradık Telekom'u geldiler bağladılar yeniden interneti. Ama şu an aşırı rezil biçimde gidiyor. Kotam sıfırlandı. Ama bakıyorum indirme hızına 2.38 Mbps yazıyor. Ben daha kotayı aşmadım ki düşsün diyeceğim. Böyle saçmalık görmedim. Arıyoruz Telekom'u bakım çalışması var - arıza kaydı oluşuturuldu. Keşke geçmeseydim be. Ama Kocaeli'de daha Turkcell Superonline yok. Alt yapısı yok yani burada. Sizlerin görüşüne ihtiyacım var, lütfen bir akıl verin.

Çalışma var falan filan hepsi hikaye arayın Ttneti gelip portu kontrol etsinler muhtemelen bağlı olan port 2 mb veya hat yenilemesi isteyin düZelecektir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı