TTNET limitsizde hız düşüyor mu?

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 8 Mbps sınırsız limitsiz sözleşmesinde.

27 ay taahhütlü hızı keşfet kampanyası kapsamında yalın fibernet 8 Mbps limitsiz (75 GB) tarifesi...

İfadesi yer almakta. AKK'nın kaldırılması sonrasında hız düşümleri de kalkmadı mı? Yani yazı 75 GB download sonrası hız düşümü olacağı anlamına geliyor?

Biliyorum fiyatlarını son 1 aydır ben de İSS değiştireceğim diye çok dolandım sitelerinde. Fiyatları yüksek demem 8 Mbps 75 GB paketinin fiyatı düşüktür bu pakete kıyasla fiyatları yüksektir
Bahsettiğim paket yani 8 Mbps (75 GB) 74,90 TL :) Yani 5 TLfarkla diğerlerini tercih etmek mantıklı ama kablotv düşünüyorum. 50 Mbpsli, saat19.00'dan sonra 20 Mbps'e düşünüyor. Aylık 90 TL. KabloTV hakkındaki düşünceleriniz nedir?
@Yener Mesut Türknet ve Netspeed'te 35 mbps ve sınırsız 76 TL. Millenicom'da ise 80 TL.
Akşam saatlerinde hız düşünümü oluyor mu bilginiz var mı Türknet'te. Günün her saati mi 35 Mbps?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı