TTNET magnet ZTE MF268r Firmware yükleme

ozkan_me

Kilopat
Merhaba elimde Türk Telekom'dan aldığım TTNET Magnet ZTE-MF268r modemi var. Bulunduğum bölgede internet sorunu olduğu için kullandığım modemim Firmware güncellemesi yaparak band değerlerini değiştirdim. Şu an taşınacağım için artık magnet modeme ihtiyacım kalmayacak iade edeceğim fakat TTNET Magnet modemin orijinal firmware yazılımını yedeklemedim. İade ederken haliyle sorun yaratacak. Acaba eski Firmware yükleme konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Nasıl yaptın bunu?
"Kullandığım modemim firmware güncellemesi yaparak band değerlerini değiştirdim."
Bende orginal FW var.
DL_MF286R_TKC_TR_EUV1.00.00.zip

Merhaba elimde Türk Telekom'dan aldığım TTNET Magnet ZTE-MF268r modemi var. Bulunduğum bölgede internet sorunu olduğu için kullandığım modemim Firmware güncellemesi yaparak band değerlerini değiştirdim. Şu an taşınacağım için artık magnet modeme ihtiyacım kalmayacak iade edeceğim fakat TTNET Magnet modemin orijinal Firmware yazılımını yedeklemedim. İade ederken haliyle sorun yaratacak. Acaba eski Firmware yükleme konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Bende magnet kullanıyorum. Bulunduğum bölgede internet sorunu var. Firmware güncellemesi yaparak band değiştirmek hız düşüşlerini ve bağlantı kopmalarını çözdü mü? Çözdü ise nasıl yapıyoruz bu band değiştirmeyi anlatırsan sevinirim.

Bir anda download hızım düşüyor ve internet gidiyor.

Son düzenleme:
Orijinal Türk Telekom FW'sini bulabildiniz mi? @ozkan_me

Orijinal FW bulamadım fakat iade sürecinde modemin yüzüne dahi bakmadılar. Sorduğumda yanlış hatırlamıyor bunlar geri dönüşüme gidecek gibi bir cümle kullandı. Dediğim gibi tam söylediğini hatırlamıyorum yanlış yönlendirmek istemem.

Merhaba elimde Türk Telekom'dan aldığım TTNET Magnet ZTE-MF268r modemi var. Bulunduğum bölgede internet sorunu olduğu için kullandığım modemim Firmware güncellemesi yaparak band değerlerini değiştirdim. Şu an taşınacağım için artık magnet modeme ihtiyacım kalmayacak iade edeceğim fakat TTNET Magnet modemin orijinal firmware yazılımını yedeklemedim. İade ederken haliyle sorun yaratacak. Acaba eski Firmware yükleme konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
Hocam merhaba. Ben de magnet kullanıyorum. Yazılım nasıl attınız bana yardımcı olabilir misiniz? Hız artırma vs için değil sadece ping değerlerini düşürsem yeter. Lütfen yardımcı olun bana da.

Geri
Yukarı