TTNET Müşteri Hizmetleri Ulaşılmıyor

ertmee

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar şu son on dakikada tam beş kez internet kesildi, belli aralıklarla geri geldi. Şu anda da hiç yok. Ve 444 1 444 müşteri hizmetlerini aramaya çalıştığım zaman telefon kapanıyor. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı? Neden erişemiyoruz?

Ben de 2 gündür ulaşmaya çalışıyorum ama tuşlama yaptıktan sonra direk kapanıyor. Servisi falan kapattılar da haberimiz mi yok?

Dün gece 1.20 sularında internetim gitti. Gelir diye 10 dakika süre tanıdım ama gelmedi. Aradığımda ise müşteri hizmetlerine bağlanamadım ama robot 1 ile 7 arasında bölgemde internet sıkıntısı olacağını söylüyordu. Ben de yattım mecbur. 6.40 civarı uyandığımda internetim vardı.
Sizde böyle bir ileti yok mu? Çevrenizdekiler için de aynı şey geçerli mi?

Dün gece 1.20 sularında internetim gitti. Gelir diye 10 dakika süre tanıdım ama gelmedi. Aradığımda ise müşteri hizmetlerine bağlanamadım ama robot 1 ile 7 arasında bölgemde internet sıkıntısı olacağını söylüyordu. Ben de yattım mecbur. 6.40 civarı uyandığımda internetim vardı.
Sizde böyle bir ileti yok mu? Çevrenizdekiler için de aynı şey geçerli mi?
Dün gece bendede aynısı oldu 2 gibi geldi bende 2 yıldan beri ilk defa internetim kesildi bence bir reset atmış olabilirler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı