TTNET Müsteri Temsilcisi İle Ufak Bir Konuşma

Makaleler
57
Daha fazla  
Benim TTNET ile yapmış olduğum anlaşmanın bitmesine 4 ay kaldı.
Bugün TTNET'ten 2 müşteri temsilcisi geldi. Bana tarifeleri vs anlatırken ben sözleri kesitim ve hocam 80-100 KB ile upload hızı nedir bu zamanda dedim. Kotayı aşmışsınızdır dedi fakat kotayı aşmadığımı söyledim. Ayrıca TTNET ile anlaşmam bitince iptal edeceğimi söylemedim.
Beni kandıramayacaklarını anlayınca kart bırakıp gittiler :D

Aynen öyle, TtNet sadece kötü değil, hırsızdır aynı zamanda.
TtNet, daha önce kapattırdığım, kapattırdığımı düşündüğüm bir hattın borcunu çıkarmış ben de haksızlık yapıyorsunuz zaten borcunu ödeyip kapattırdığım bir hata 3. kez niye 600-700 TL daha ödeyeyim diyerek itiraz etmiştim ancak bi' kaç ay daha geçmiş, sonunda beni hacizlik duruma getirmiştir.
Düşünün, daha önce de hiç kullanmadığınız halde size habire fatura yazmışlar ve 700 TL civarında olmuş, siz lanet olsun deyip borcunu ödeyip kapattırdığınızı sanıyorsunuz anca bi de bakmışsınız hiç kullanmadığınız bir faturanın 800 TL borcu çıkıyor. Ve ne acı ki şuan hacizlik duruma getirmişler beni.
Bilinsin ki: Her açılan TtNet konusuna bu şikayetimi yazacağım. TtNet, sen bir hırsızsın!

7 sene önce kısa bir süre kullanmıştım ttnet. Neyse ki superonline gibi bir nimet geldi de fiber bağladı siteye, 4 sene 20 MBIT kotasız kullandım. Şimdi ise 50 hızlı 150 kotalı net var, kota 2 haftada doluyor, hız 16'ya düşüyor. Bence makul, torrent için de yetiyor, youtube için de.

Bizim buraya Vodafone'un ttnetten bağımsız kabloları döşendi. Vodafone bölge temsilcisi bize tarife önermeye geldiğinde ttnetten bir temsilcide oradaydı. Böyle bir anlığına bir savaş çıkacak sandım lakin olmadı. Vodafone muazzam bir öneri yaptı ve şuan Vodafonedayız.

"Hocam 80-100 KB ile upload nedir bu devirde" kısmında haykırdım :) . TTNet kadar iğrenç interneti olan şirket yoktur bir de dünyanın parasını alıyorlar vicdansız. ALLAH'tan korkun be!

Nedense TTNet ile hiç bir sorun yaşamadık şimdiye kadar. Mis gibi ne söyledilerse internet aynı söyledikleri hızda çalışıyor. Elektrik gitmesi dışında hiç bir şekilde internet kesilmedi. Çok ilginç ama sanırım TTnet'ten mutlu olan nadir insanlardan biriyim :) Ayrıca uydunet daha ucuz falan diyecekler olacaktır; tercih meselesi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı