Ttnet nakil kaç gün sürer?

wTheCrucial55

Decapat
Biz yeni eve taşınacağız. Yeni evde internet kablosu felan var benim modemim de kurulu bir vaziyette nakil aldıracağız bize 7-15 gün arasında olur dediler, arastirdigima göre 1 aydır bekliyorum diyenler var. 2 yıl oldu diyenler var biraz korktum 2 sokak arkaya taşınıyoruz çok uzun sürer mi acaba? Büyük şehirde değilim samsunda oturuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun 2 sokak arkaya taşınman değil kardeşim. Sorun Ttnet. Taşınacağın bölgede altyapı varsa ve Ttnet çalışanları bilgiliyse sorun çıkmaz diye umut ediyorum.

TTNet'in o an yoğunluğuna bağlı. Yani servis olarak. Biz yeni ev taşıdık Superonline kullanıyorum. Malum yine de kabloyu Türk Telekom bağlıyor biliyorsun. 7 iş günü içinde ağlanır dediler. Perşembe başvurduk cumartesi sabahı bağladılar kabloyu ve interneti kullanmaya başladık.

TTNet'in o an yoğunluğuna bağlı. Yani servis olarak. Biz yeni ev taşıdık Superonline kullanıyorum. Malum yine de kabloyu Türk Telekom bağlıyor biliyorsun. 7 iş günü içinde ağlanır dediler. Perşembe başvurduk cumartesi sabahı bağladılar kabloyu ve interneti kullanmaya başladık.
abi nerede yaşıyorsun acaba istanbul felansa 3 günde iyi yapmışlar ben smasunda oturuyorum geçenlerde bi problem oldu arıza kaydı verdik bir gün geçti hemen geldiler çok yoğunluk yok heralde 4-5 günde olursa çok iyi olur saol yardımın için biraz tedirgindim şu an rahatladım

şu an rahatladım
İstanbul Maltepe’de oturuyordum şimdi Göztepe’ye taşındım dostum. Dediğim gibi bölgedeki servisin yoğunluğuna bağlı bu. Hatta kablo ucunu açık bırakmışlardı. Tekrar aradık hemen akşam olmadan gerip düzelttiler. Umarım sana daha kısa sürede yardımcı olurlar:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı