TTNET online başvuru nasıl iptal edilir?

Enes3838

Centipat
Arkadaşlar ben 27.03.2020 tarihinde TTNET'e ev internet başvurusu yaptım telefondan. Bugün 6.gün ve hala evrak göndermelerini bekliyorum, 2-3 gündür müşteri hizmetlerine kargomun nerede kaldığını ve hangi kargoya verildiğini soruyorum. Ya 444 1 444 arayın diyorlar ya da biz bu bilgiyi veremeyiz, sadece internet başvurularını alıyoruz vs. diyorlar. Şimdi asıl soruma gelirsek, bana evrak gelmediği için ( ben ne evrak imzaladım ne bir şey ) başvurumdan cayarsam herhangi bir fatura falan yansır mı? Benim çekindiğim nokta telefondan şartları onaylıyorum falan diyoruz ya, bunun için soruyorum. Bu arada bina yeni olduğu için sadece TTNET altyapısı var. Millenicom'a başvurmayı düşünüyorum, ayrıca ek bir soru soracağım. Millenicom'a başvurursam illaki onların modemini almak zorunda mıyım? 2017 yılında kullandığım TTNET modemini kullanabilir miyim? 16 Mb'lik interneti almayı düşünüyorum, 2 soruda da yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende pazartesi günü TTNET e başvurdum ama bana evrak göndermeyecekler cumartesi kurulum için ekip gelecek evraklarınızı getirecekler imza atacaksınız dediler. Sana niye kargo ile gönderiyorlar anlamadım.

Bende pazartesi günü TTNET e başvurdum ama bana evrak göndermeyecekler cumartesi kurulum için ekip gelecek evraklarınızı getirecekler imza atacaksınız dediler. Sana niye kargo ile gönderiyorlar anlamadım.
Sen online başvuru mu yaptın bayiden mi yaptın kardeşim? Ben online başvurdum telefondan. Onun için gerekli taahhüt evrak vs. kargo ile geleceğini hem telefonda söylediler hem mesaj olarak geldi. Arkadaşlar ayrıca TTNET online başvuru yapıpda internet bağlatan varmı 2020 yılında süreç nasıl işliyor önce taahhüt imzalayıp kargo götürüyormuş sonra modemi yetkililer getirip interneti bağlıyorlarmış nasıl işliyor bu süreç kaç günde bağlarlar 6. gün oldu uzaktan eğitim gören evde benle birlikte 2 üniversite öğrencisi var. Bide hala soruma yanıt verecek bilgisi olan birisi varmı?

Sen online başvuru mu yaptın bayiden mi yaptın kardeşim? Ben online başvurdum telefondan. Onun için gerekli taahhüt evrak vs. kargo ile geleceğini hem telefonda söylediler hem mesaj olarak geldi. Arkadaşlar ayrıca TTNET online başvuru yapıpda internet bağlatan varmı 2020 yılında süreç nasıl işliyor önce taahhüt imzalayıp kargo götürüyormuş sonra modemi yetkililer getirip interneti bağlıyorlarmış nasıl işliyor bu süreç kaç günde bağlarlar 6. gün oldu uzaktan eğitim gören evde benle birlikte 2 üniversite öğrencisi var. Bide hala soruma yanıt verecek bilgisi olan birisi varmı?
Ben kendim aradım telefonla. İşlemleri yaptılar dediğim gibi cumartesi kurulum yapıp evrakları da getireceklerini söylediler.
Az önce kurulumu yaptılar sözleşmeyi de getirmişler imzaladım bağladılar şuan kullanıyorum Bilgin olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı