Türk Telekom altyapı çekerken ön başvuru iptal edilir mi?

Dr. Uğur

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, aylar sonra Türk Telekom nihayet altyapı işlemlerini başlattı ve eve kadar fiber çekiliyor. Ben Türk Telekom'a belki işlemler hızlanır diye telefon üzerinden abonelik için ön başvuru talebinde bulunmuştum. Ama ben altyapı geldiğinde TurkNet üzerinden hizmet almak istiyorum, ön başvuru talebimi iptal edebilir miyim? İptal talebinde bulunsam şu an altyapı işlemleri başladı ve kazılarda başladı bu işlemlerde bir aksaklık olur mu?

Herhangi bir imza atılmadı sadece telefon üzerinden ön başvuru alındı o kadar.
Bunu ben de sormuştum. Ön başvurunuzu almak müşteri sayısı almak gibi bir şey, sesli onay ile abonelik başvurunuz alınmaz. Sadece altyapı işlemi tamamlandığında sizi irtibat numaranızdan arayıp bakın altyapı çalışmamız bitti. TT üzerinden internet almak ister misiniz? şeklinde aramamızla sonuçlanıyor bu ön başvuru süreci. Şeklinde bildirimde bulunmuştu.

Herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Sadece sizi arayabilirler o kadar. Altyapınız aktifleştiğinde hangi ISS'den hizmet alacaksanız başvurursunuz.

Hocalarım bizim binaya da fiber geldi turuncu kabloyu binanın bodrumuna sokmuşlar ama kutu gelmedi. 3 aydır kutuyu bekliyoruz süreci hızlandırmak için abonelik başvurusu yapıp sonrasında iptal edebilir miyim? @High Sierra @alp15eren

Hocalarım bizim binaya da fiber geldi turuncu kabloyu binanın bodrumuna sokmuşlar ama kutu gelmedi. 3 aydır kutuyu bekliyoruz süreci hızlandırmak için abonelik başvurusu yapıp sonrasında iptal edebilir miyim? @High Sierra @alp15eren
LinkedIn, Twitter mercilerinden destek alma şansınız bulunuyor mu?

Ön abonelik başvurusu da fena fikir değil aslında.

LinkedIn üzerinde ümit önal'a mesaj attım görmedi. Twitter'dan TT'ye yazdım aradılar şikayet aldılar bir şikayet No'su da var ama gelişme olmadı.
Mail atmayı denediniz mi peki.

Forum içerisinde malum sebeplerden ötürü paylaşmayı doğru bulmuyorum fakat e-Posta üzerinden geçilen TT mercilerine yapılan iletişimde fayda görmüş kullanıcılar bulunuyor.

Forum içerisinde malum sebeplerden ötürü paylaşmayı doğru bulmuyorum fakat e-Posta üzerinden geçilen TT mercilerine yapılan iletişimde fayda görmüş kullanıcılar bulunuyor.

Hocam maili bulamadım ki. Nereden bulabilirim?

Hocam mail attım destek aradı mailden dolayı 5 Eylül'e kadar süreç tamamlanacak ben takip edeceğim falan dedi hala olmazsa ön başvuru yapmayı düşünyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı