TTnet Online İşlem Merkezine Giremiyorum

Colleseus

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Karaman
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Arkadaşlar bir kaç gündür denememe rağmen giriş yapamıyorum. Şifrem ve e postam doğru. Giriş yaptığım zaman "done" diyor ve başka bir şey gelmiyor. Sizde de var mı bu durum? Ne yapmam gerekli? Farklı tarayıcılarla da denedim sonuç aynı.

Belki yanlış şifre tekrı girdiğinizden dolayı olabilir. En sağlamı adını anmak bile istemediğim bu kurumun müşteri hizmetlerini arayarak çözebilirsiniz.

Evet bu tip sorunlar vardı bendede. 2013'te arayüze bile giremiyordum. Şifremi ve ıd'mi telefon ile arayıp soruyordum ve denediğimde giremiyordum. Bunu anlattım düzelticez dediler ama düzeltemediler. Telefonu yüzüme kapadılar.

Evet, bu tip sorunlar vardı bende de. 2013'te arayüze bile giremiyordum. Şifremi ve ID'mi telefon ile arayıp soruyordum ve denediğimde giremiyordum. Bunu anlattım düzelteceğiz dediler ama düzeltemediler. Telefonu yüzüme kapadılar.

Aynı sorunları ben de defalarca yaşadım...
Zaten o yüzden adını bile anmak istemedim.

Şifreyi bile bile yanlış giriyorum kullanıcı adı veya şifre hatalı diye söylüyor doğru giriyorum done diyor, vallahi ne yalan söyleyeyim hiç arayasım filan yok uğraştırıyorlar.:(:(

Kardeşim biz iptal ettiğimizde 4 gün boyunca günde 3 defa aradılar. Telefonun fişini çekmekte bulduk çareyi. Ama iyiki aradılar onlar yüzümüze kapatırken iyiydi sıra bizde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı