TTNET oyunlarda kopuyor

Arkadaşlar masaüstü PC ye Wİ Fİ adaptör takıp öyle bağlandım modeme kopma olmadı, o zaman sorun ya PC ethernet portunda ya da Modem ethernet portlarından kaynaklı dimi?

Bir de Huawei nin Turkcell fiber abonesiyken kullanıdğım HG255S router mı modemmi bilmiyorum Türk telekom a uyar mı arkadaşlar?

Arkadaşlar masaüstü PC'ye Wi-Fi adaptör takıp öyle bağlandım modeme kopma olmadı, o zaman sorun ya PC Ethernet portunda ya da modem Ethernet portlarından kaynaklı değil mi?

Bir de Huawei'nin Turkcell fiber abonesiyken kullanıdğım HG255s router mı modemmi bilmiyorum Türk Telekom'a uyar mı arkadaşlar?

Her modemi kullanabilirsin router olarak tek gereken Türk Telekom'un gönderdiği kullanıcı adı şifre tabii bir de müşteri hizmetleri ile görüşmen gerekiyor verirler mi diye. Üstteki sorya gelecek olursak evet ya modemin port gitmiş ya da PC'deki girişin sorun şu ki ikisi de değişmeye elverişli değil modemi değiştirerek PC'deki portu anakartı değiştirerek kurtulunabilir ancak.

Huawei cihaza kullanıcı adı şifre girdim internet gelmedi sanırım uyumlu değil routerın ne olduğunuda bir anlayamadım gitti
Benimle aynı sorunu yaşayanlar için çözümü burdan anlaymak istedim zyxel müşteri hizmetleri teknik destek modeme bir kaç ayar yaptırdı sorun düzeldi kopma yok.

Turkcell super online a geçme düşüncesi geldi aklıma gerçek fiber vdal felan değil sanırım turkcell, ping süreleri çok fark ediyormu acaba TT NET VDSL İLE

Son düzenleme:

Geri
Yukarı