TTNET, İnternet Bağlantım Sürekli Kopuyor!

Ahmet54

Kilopat
Yer
Sakarya
Merhaba arkadaşlar;
Son 1 haftadır internetimden muzdaripim. İnternet bağlantım sürekli kopuyor; 4 dk internet varsa 1 dk olmuyor. Adsl ve ethernet ışığı yanıp sönüyor. TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve arıza kaydı bıraktırdım; ama nafile hiçbir sonuç alamdım ertesi gün tekrar aradım ve yine aynı şekilde arıza kaydınızı güncelliyoruz dediler. 1 gün daha bekledim ve artık online oyun oynayamaz hale geldim(LoL,Agar.io). Sonra Şikayetvar.com'amesaj yazdım ve ertesi gün evden arayıp sorunu anlattım. Telefon kablosunda sorun var dediler. Bende dedim aynı sorun geçen yıllarda vardı, Türk Telekom ekibi telefon kutusundan modeme kadar yeni cat 5 kablo çektiler dedim. Ama bir türlü derdimi anlatamadım. Eğer para verirsem bir ekip gelecekmiş. Bende istemedim, zaten kablolarım yeni ne ekibi dedim ve telefonu kapattım şimdi sorun hala devam ediyor ne yapmam lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik TTNET işte. Güçlü bir modem ile denemenizi tavsiye ederim. Eğer sorun hala devam ederse arıza kaydı bırakmantan başka hiç bir çaren yok. Çünkü ipler TTNET'in elinde bir kere. :) Taahhüt'ünüz yoksa TürkNet'e geçmenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı