TTnet Paketini İptal Etme

Uçan Kertenkele

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Turkcell Super online geçiş yapacağım. İnternet üzerinden form doldurdum. Sırada TTnet'ten ayrılma kaldı ama bu konu hakkında herhangi bir fikrim yok. Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi ? Paketi nasıl iptal edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
En pratik yolu Türk Telekom merkez binasına gidip oradan iptal işlemlerini başlatmak. Yakınlarda o turuncu tabelalı TTNET bayisi falan varsa onlar da yapabiliyorlar sanırım. Şubelerin yapıp yapmadığından emin değilim ama merkez bina bu işi yapıyor. Taahhüt süreniz dolduysa veya taahhüt falan yoksa kapattırabilirsiniz. Varsa da kapattırırsınız ama biraz pahalıya patlar.

Yalnız resimdeki gibi bir paket geçmişi var, %100 Taahüt nasıl oluyor onu anlamadım ? Bu paket 2013 yılında yapılmış.

ttnet katılım.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten paket değişikliğine dair bilgi almak istemişsiniz sanırım, telekomun kendi sitesinden. Bu yeni paket diye yazan şeyi siz seçtiyseniz (Vatan'daki sepet mantığı gibi) bu yüzden eski ve yeni diye gösteriyor olabilir. Muhtemelen Mayıs Ayı'na kadar beklemeniz gerekecek. Herhangi bir telekom şubesine gidin taahhüt varsa ne zaman biteceğini söyleyebilirler. Özellikle faturaların ödendiği yerlerde söylüyorlar eminim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı