TTNET Ping sorunu

BedirhanHan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat, 2015 15 ekimden berli ping sorunu yaşıyorum. İnterneti bağlatalı 1 ay oldu ve başlarda hiçbir sıkıntı yaşamadan takır takır işlerimi görüyordum. Fakat herşeyin bir sonu varmış, 50mbps paket kullanıyorum ve CSGO da sadece CSGO da değil, 30 40 ping le oynarken dediğim gibi 15 ekimden sonra ne olduysa artık 100'ün aşşağısına inmiyor. Gerçekten kafayı yedim. TTNET'i aradım konuştum kayıt oluşturdular vs vs ama verdikleri cevap ise hepsi ezbere cevaplar. Artık dayanamayıp santrale gittim orada da kontrol ettiklerinde ise hat değerlerim çok iyi görünüyor ben yinede gelmelerini istedim ve gittiğim gün eve geldiler, bi kaç kablo felan değiştiler, tekrar baktığımızda ise ping hala aynı. Verdikleri cevap ise bizim yapabileceğimiz bu kadar sorunun ne olduğunu bilmiyoruz dediler bu sefer gerçekten çıldırdım. En sonunda ise buraya yazmayı düşündüm. Umarım yardımcı olacak arkadaşlar vardır. Yazım hatalarım varsa kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sıkıntıdan bende muzdaribim. AKK aştığımda sürekli oluyor fakat AKK aşmadan da oluyor arada. Zaten AKK ile alakası bence yok, CS:GO için 3 mbps yeterli bir internet.

Benim internetim faturadan dolayı 10 gün kapalı kaldıktan sonra benim de pingim yükselmeye başladı. CS:GO'da rekabetçideyken pingim fix 100. Sanırım genel bir sorun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı