TTNET pişman eder mi?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
iç mimar
İş merkezlerinin olduğu işlek bir caddede ofisine internet alacağım. 35megabit TTNET paketi var 90 lira.
Sizce pişman eder mi? Dediği gibi 35 megabit verir mi? Altyapı 75 destekliyormuş.
Sabit hat istemediğim için TurkNet düşünmedim. Yalın internet çekeceğim.

İş yerinde kullancaksan fazla tavsiye etmem taahhütten dolayı.

TurkNet'te yalın bir şekilde kullanabiliyorsun. İlk başvuruda istiyorsan ev telefonu verıyorlar diye biliyorum.

Anladım, evet 24 ay taahhütlü veriyor TTNET. TurkNet'te yalın internet olduğunu bilmiyordum. Mantıklı geldi.

Civarda kullananlara da sormanızda fayda var. Ayrıca santrale olan uzaklığınız da etki ediyor. Altyapı Türk Telekom'a aitse çok da pişman edeceğini sanmam. Ben de sizinkiyle benzer bir lokasyonda TTNET kullanıyorum ve pek bir sorun yaşamadım. Fakat dedikleri gibi taahhüt konusuna da dikkat etmelisiniz. Az buz zaman değil.

TTNET ve Millenicom pişmanlığın diğer adıdır. Dumanla haberleşmeniz TTNET'ten daha verimli olur muhtemelen.

Merkezde oturuyorum arkadaşın dediği 35 Mbit interneti kullanıyorum, buna bağlı Dual 5G modem var şimdiye kadar asla bir sorun yaşamadım. Hız mükemmel ötesi fiber alt yapıya sahip. Kusura bakmayın ama TTNET olmasa nasıl internet bulacaksınız şaşıyorum. Birçok internet sağlayıcısı burayı parantez içine alıyorum ( Türk Telekom'un ) alt yapısını kullanıyor. Herkes sorun yaşar ama internetinizin olduğu merkeze ve alt yapıya göre değişir.

Geri
Yukarı