TTNET port vermiyor

Rockco

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Strix G15
Meslek
webmaster
Merhabalar, babamlara taşındığım için internetimi nakil ettirmek istedim. TurkNet ile görüştüm ancak nakil yapamadılar. Sebep boş port bulunmamasından dolayı. Aynı site içerisinde oturuyoruz ve sitedeki tüm apartmanlarda var. Sadece oturduğum apartmanda yok ve daha önceden bu dairede ben internet kullanıyordum. Mecbur iptal ettirdim internet hizmetini.
TTNET'e başvuru yaptım. Onlar belki açar portu diye. 25 gün oldu, hala açılmadı. Cimer'e yazdım. Twitter'dan destek istedim. Hiçbir geri dönüş yok. Sizin önereceğiniz bir yöntem var mı? Telefon faturaları 250 lirayı aştı. Evden çalışıyoruz.

Bazen port olmasına rağmen yok diyorlar o zaman BTK, e-mail, twitter vs bir şekilde çözülüyor. Ama port yok demelerinin sebebi gerçekten boş port olmamasıysa işiniz zor. Sokaktaki erişim kabinine bildiğiniz yeni cihaz getirip kurmaları ve o şekilde yeni boş portlar eklemeleri lazım.

Türk Telekom müdürlüğüne gitmediyseniz önce ona gidin derim.

Gittim, TurkNet kullanıyorsunuz bize fatura ödemiyorsunuz diyerek dilekçemi almadılar.

Twitter'dan Yusuf kıraç'ı etiketleyerek tweet attınız mı? Merkezden arayıp yardımcı oluyorlar.

Şimdi attığım tweet e etikeledim kendisini kaç defa yazdım. Hiçbir tweete dönmedi TT destek.

Bazen port olmasına rağmen yok diyorlar o zaman BTK, e-mail, Twitter vs bir şekilde çözülüyor. Ama port yok demelerinin sebebi gerçekten boş port olmamasıysa işiniz zor. Sokaktaki erişim kabinine bildiğiniz yeni cihaz getirip kurmaları ve o şekilde yeni boş portlar eklemeleri lazım.

Sitedeki bütün binalarda var bitişiğimdeki binada var ama benim oturduğum binada yok ki. Daha önce ben o dairede kullanıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı