TTNET Türkiye Geneli Hız Sorunu

Ben Türk net kullanıyorum alt yapı TTNET aralıklar hız sorunu yaşıyordum dün gece koptu 3-4 saat içinde düzeldi ama sonrasında hız sorunu başladı 1 Mbps'yi geçmiyor: / Modeme gelen hız 35 Mbps'yi gösteriyor ama reel de verdiği değer alakasız.

Modem değerleri;

Gönderme Hızıİndirme Hızı
Mevcut Veri Oranı(Kbps)304735833
Maximum Veri Oranı(Kbps)2392087226
INP (Sembol)00
ÇaprazONON
Hat Zayıflaması (dB)9.86.1
Hatalar (Pkts)00
Gecikme (ms)00
Alım Gücü (dBm)6.714.1

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. TT net müşterisiyim. 24 megabit internet erişim üyeliğim var.
1.5 aydır TT nete arıza kaydı oluşturdum. Her seferinde çözüldü denildi, ama hiçbir şey degişmedi. Evime servis ekipleri gelmiş, benim çalıştığım bir esnada.
Kardeşime 30-31 megabit hızın olduğunu söylemişler. Gören ve ispat edilen bir hız yok ortada. Kendim eve geldiğim zaman hız gene düşük. Servisi tekrar aradım. Türkiye geneli bir hız problemi olduğunu söylediler.
Değerli arkadaşlar TT net kullanıp büyük hız sorunları yaşayanlar var mı benim gibi.
Bilgilendirilirsem teşekkür ederim.
Ek olarak hız değerlerim.

Eki Görüntüle 432549
Sizin bulundğunuz bölgede, binada veya DSL kablosunda sorun olabilir. Şu anda hızla ilgili ciddi bir sorunum yok.

Merhaba arkadaşlar. TT net müşterisiyim. 24 megabit internet erişim üyeliğim var.
1.5 aydır TT nete arıza kaydı oluşturdum. Her seferinde çözüldü denildi, ama hiçbir şey degişmedi. Evime servis ekipleri gelmiş, benim çalıştığım bir esnada.
Kardeşime 30-31 megabit hızın olduğunu söylemişler. Gören ve ispat edilen bir hız yok ortada. Kendim eve geldiğim zaman hız gene düşük. Servisi tekrar aradım. Türkiye geneli bir hız problemi olduğunu söylediler.
Değerli arkadaşlar TT net kullanıp büyük hız sorunları yaşayanlar var mı benim gibi.

Eki Görüntüle 432549
Hocam bende ttnet müşterisiyim. 16mb net kullanıyorum 7 yıldır. Geçen sene hızım sizinki kadar olmasada düştü. 3.5 mb hızdan 1 gıdım yukarı çıkmıyordu. Servis geldi hattınızda sıkıntı yok iç hattınızda sıkıntı var dediler. 150 lira civarında bir masraf yaptım iç hat kablomu yeniledim. Bu sefer hızım 6 mb in üzerine çıkmamaya başladı. Bu sefer modeminizde. Kaynaklı dediler. Modem değiştirdim. 10 mb e çıktı. Ama sık sık kopmalar meydana geliyordu. Müşteri hizmetlerini 5-6 defa aradım arıza kaydı verdim. Ve son aramamda baya bi sövdüm. Ttnetimi kapatacağımı türknete geçeceğimi söyledim. Aradan 2 gün geçti 4440375 ten aradılar. Memnuniyet anketi yapmak için. Bende baya bi söylendim. Ttneti kimseye tavsiye etmediğimi söyledim verdim veriştirdim. Taahütüm bittiğinde türknete taşıyacağımı söyledim. Telefondaki bayan şef gibi birşeymiş. Daha önceki ses kayıtlarımı dinlemişler o yüzden aramışlar zaten. Artık ne yaptılar bilmiyorum netim 8-9-10 arası gezmeye başladı ve kopmalarım kayboldu. Hız düşsün de tekrar arayayım şu 13-14 mb i alayım diye bekliyorum 7 den aşağıda 1 kere bile düşmedi. Arayamadım o yüzden. :)

Eki Görüntüle 432549
Bende de bir ara olmuştu ve bana da hemen hemen aynı şeyleri saymışlardı. Modeme şu modem sitesinden tekrar kurulum yapmıştım geçmişti sorun bir dene derim

Yeni konular

Geri
Yukarı