TTnet VMG3312-B10B modemi değiştirme

Turgut Emre

Kilopat
Merhaba. TTnet’in vermiş olduğu modemi kullanmaktayım.
Model: VMG3312-B10B
Peki ben bu modemi başka bir modem ile değiştirsem, yani daha iyi ve kaliteli olandan kullansam bana ne gibi artısı olur? Veya değiştirmesem ne kaybederim? Önerdiğiniz modemleri de yazabilirsiniz. Teşekkürler.

İnternet bağlantınızda bir sorun yok ise modem değişimi yapmanızı tavsiye etmiyorum ama bu modemler son güncelleme de saçmalamaya başladılar. ben değiştirip Airties 5760 aldım. çok memnunum. Yine de tekrar ediyorum, bağlantınızda sorun yok ise modem değiştirmeyin.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Herhangi bir modem sorunu yaşamadım fakat merak ettiğim bu verilen modemler ne kadar doğru çalışıyor? Yani benim başka bir modem almama gerek var mı yoksa kullanmalı mıyım?

Şuan için değiştirmenizi tavsiye etmiyorum. Yinede karar sizin. Bu modemler benim hiçbir işime yaramıyor. 50mpsye kadar internet paketim var. 10 dan fazla aktif kullanıcı olduğu için sıkıntı yaşadım hep. Donma/kopma oldu. Bunları Airties 5760 ile değiştirdim,tüm sorunum çözüldü. Siz üç yada dört kullanıcı iseniz ve problem yaşamıyorsanız, değiştirmeyin. Boşuna masraf etmiş olursunuz derim. Saygılarımla

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı