TTNet Yavaş İnternet ve Ping Sorunu

MonsterGame

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba iyi günler. Tttnet internet kullanıyorum. Sınırsız 8 mbps hıza sahip 50 GB AKK olan internet fakat geçen ocak ayı hiçbir oyun indirmesi yapmama rağmen ttnet online işlemler kısmında indirme 110 GB gözüküyor. Acaba bilgisayarımda virüs mü var torojen mi var? İnternet çok yavaş, 2 saatte Google Chorome üzerinden giriyor. Yardımcı olabilecek varsa lütfen yardım ederlerse sevinirim. Bildiğiniz hız arttırma programları vs. Bu arada kullandığım virüs programı Avast ve ben streamerım. OBS üzerinden yayın yapıyorum. Bu arada kotayı aşmama rağmen internet hızım 3 MBps yerine 7 MBps halen. Onu da anlamadım işte. Üstelik pingim çok yüksek. Ona da bir yardımcı olursanız sevnirim. Normalde ping 8 MS.

kota.png

İnternet Hızım
net.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlandığınız sunuculara göre ping değişir. Türkiye lokasyonlu sunucularda daha az ping alırsınız. Yurtdışı sunucularında yüksek ping almanız normal. Çok yüksek dediğiniz değer nedir?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı